מכלול - חווית קניות בקמפוס
חיוג מהיר
מכלול - חווית קניות בקמפוס
מכלול >  מאמרים > מדפסת לייזר >

מדפסת לייזר

מעוניינים לרכוש מדפסת משוכללת לבית, אך מתלבטים לגבי הסוג הנכון? מדפסת לייזר צוברת תאוצה במהלך השנים. זוהי למעשה מדפסת שאחד משלביה כולל שימוש בקרן לייזר, דבר המאפשר הדפסה מהירה ונוחה יותר. רשת החנויות מכלול ברמן בקמפוס בע"מ מציעה מדפסות מסוג זה, כמו גם מוצרים מגוונים נוספים לכל מי שמתחיל את שנת הלימודים הקרובה בבית הספר או באוניברסיטה: כלי כתיבה, מוצרי נייר (מחברות, יומנים), אוזניות, תיקים ועוד.

 

מדפסת לייזר

 


מה כדאי לבדוק בקניית מדפסת לייזר

האם אתם סטודנטים שצריכים להדפיס הרבה תרגילים ושיעורי בית כדי להגיש אותם למרצים? או שאולי אתם המרצים, ועליכם להדפיס דפי תרגול וסילבוס לשנת הלימודים הקרובה? כך או כך, כדאי לרכוש מדפסת לייזר משוכללת ולדעת שאתם יכולים להדפיס עמוד חסר בכל מצב – גם בשעת לילה מאוחרת. מכל מקום, אלה כמה טיפים אשר יעזרו לכם לבחור מדפסת טובה:

  • מדפסת לכמות דפים – היכולות של מדפסות הלייזר משתנות בהתאם לסוג. לפני הקנייה בדקו כמה דפים בממוצע תצטרכו להדפיס במהלך החודש. האם מדובר בכמות קטנה יחסית של עד 10,000 דפים בממוצע? או בכמות גדולה יותר של 40,000 דפים?
  • רזולוציית המדפסת – המדפסות מגיעות ברזולוציות שונות – חלקן איכותיות יותר ואחרות פחות. האם אתם מדפיסים בעיקר דפים רגילים בשחור לבן, ולכן תזדקקו למדפסת בעלת רזולוציה נמוכה יחסית? או שאולי אתם מעוניינים בהדפסת תמונות ומצגות, ולכן תזדקקו למדפסת ברזולוציה גבוהה? בהתאם לכך, ייקבע גם גודל הנייר שאתם צריכים: A4 להדפסות רגילות ו-A3 להדפסות גרפיות.
  • בחירת מהירות ההדפסה – אחד היתרונות הבולטים של מדפסות לייזר הוא היכולת שלהן להדפיס במהירות. יכולת זו נעה בין 12 דפים לדקה לבין 60. בחירת מהירות ההדפסה תלויה בכמות המשתמשים במדפסת.

כל היתרונות במדפסת אחת

מדפסת לייזר היא מדפסת מבוקשת וברוכת יתרונות. מעבר ליתרונות כמו רזולוציה גבוהה (גם עבור הדפסה רגילה) ומהירות, זוהי מדפסת שקל לתחזק. זאת משום שעלות הטונרים שלה נמוכה יחסית. כמו כן, במדפסת זו קיימות הגדרות רבות, כך שניתן לשנות אותן בהתאם לצורך של המשתמש. ולבסוף, מדובר במדפסת אמינה ואיכותית אשר יכולה לשרת את המשתמש לטווח ארוך. 

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
בבילון
סטידטאלר
סטבילו
קאסיו
ראברמייד
פריקסיאון
פיילוט
מודן

ויזה ומאסטרקארד  michlolberman@gmail.com  |  מכלול - חווית קניות בקמפוס  |  קרית הטכניון חיפה  |  טלפון: 04-8322970 

בניית אתרים