מכלול - חווית קניות בקמפוס
חיוג מהיר
מכלול - חווית קניות בקמפוס
מכלול >  מאמרים > פלסטלינה >

פלסטלינה

לאורך השנים פותחו והתפתחות פרטי יצירה רבים שבהם ילדים עושים שימוש לצרכי משחק. מועדוני יום, גנים ואפילו בתי ספר עושים שימוש בפלסטלינה לצורך משחק ותעסוקה לילדים וכן לצרכי לימודים. אנשים מבוגרים אף מציעים תרגילים שונים בפלסטלינה לצרכי רפואה אלטרנטיבית, פיתוח תכונות שונות, שקט נפשי ועוד.

לכל אחד מאתנו יצא להתעסק עם פלסטלינה בחייו ויודע כיצד החומר מרגיש וכמה כיף לשחק בו. באמצעות פלסטלינה ניתן להכין צורות שונות, לבנות כלים, בובות של חיות, של אנשים, מודולים ודגמים שונים (למשל של בית עם גינה, ארמון ועוד).

החומר כמובן אינו למאכל אך אינה רעילה וניתנת למשחק גם על ידי ילדים קטנים. כאשר מדובר בילדים מאוד קטנים מומלץ להשגיח עליהם משחקים, ילדים בגיל מעט בוגר יותר אינם זקוקים בהשגחה ואף מומלץ לתת להם לשחק עם פלסטלינה על מנת לפתח את המחשבה, יצירתיות ותכונות שונות חשובות.

כמה עולה פלסטלינה?

הפלסטלינה מגיעה בחבילות בצורה של סיגרים מגולגלים וארוכים. כל חבילה מכילה מספר צבעים (לעתים אפילו 10 צבעים שונים) לצרכי משחק. המחיר משתנה בהתאם לסוג החבילה וכמות הפלסטלינה כמובן אך מחירה נע בדרך כלל בין 5 שקלים ל-15 שקלים.

אז מי צריך פלסטלינה?

כל הורה שרוצה לתת מתנה מגניבה לילדים שלו שיהיה להם תעסוקה, משחק גמיש שבו יוכלו להפעיל את היצירתיות שלהם, ליהנות ולא להשתעמם. אם אתם מוזמנים ליום הולדת של חבר של הילד שלכם תוכלו לקנות לילד מתנה פלסטלינה (שזה כאילו יבוא מהילד שלכם ויחזק את החברות ביניהם). בעלי גנים, צהרונים ומועדונים שונים וודאי ישמחו שיהיה להם מלאי של פלסטלינה במקום.

אצלנו ברשת החנויות של מכלול תוכלו להשיג פלסטלינה במגוון גדלים ומחירים אטרקטיביים במיוחד עכשיו במבצע אצלנו באתר.

 

לפסטלינה לדוגמה - לחץ כאן

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
בבילון
סטידטאלר
סטבילו
קאסיו
ראברמייד
פריקסיאון
פיילוט
מודן

ויזה ומאסטרקארד  michlolberman@gmail.com  |  מכלול - חווית קניות בקמפוס  |  קרית הטכניון חיפה  |  טלפון: 04-8322970 

בניית אתרים