מכלול - חווית קניות בקמפוס
חיוג מהיר
מכלול - חווית קניות בקמפוס
מכלול >  מאמרים > תיקי מודן >

תיקי מודן

חברת מודן מתמחה בייצור ושיווק של מספר סוגי תיקים, כאשר הדגש העיקרי הוא על איכות בלתי מתפשרת. החברה מייצרת ומשווקת מספר סוגי תיקים המתאימים לבית הספר, כאשר התיק המפורסם ביותר הינו תיק אורטופדי של מודן שעליו הוצאו מספר פטנטים שונים. תיק זה הינו בעל גב קשיח ותחתית קשיחה, דבר שמאפשר נוחות נשיאה גבוהה במיוחד. התיק מיועד בעיקר לתלמידים בכיתות הנמוכות יותר, על מנת להבטיח את בריאות עמוד השדרה שלהם ולאפשר להם יציבה נכונה יותר. גב התיק מכיל מערכת קפיצים, דבר ההופך אותו לתיק הנוח ביותר בעולם. בנוסף לכך, החברה מייצרת תיקי גב איכותיים ופונקציונליים המיועדים גם לסטודנטים ולתלמידים בכיתות הגבוהות יותר. מדובר בתיקים בעלי עיצוב אופנתי וחדיש, נוחות נשיאה מקסימלית ואיכות בלתי מתפשרת המאפשרת שימוש רציף בתיק לאורך שנים.

כל מה שרציתם לדעת לגבי תיקי מודן

כאמור, חברת מודן מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תיקים המתאימים לכל פלחי האוכלוסייה. ניתן למצוא תיקים המתאימים לכיתה א' לצד תיקים אופנתיים יותר המתאימים לסטודנטים ותיכוניסטים. כמו כן, החברה משווקת גם תיקי טיולים בגדלים שונים ואף תיקים מיוחדים לחיילים, כאשר הדגש העיקרי הוא נוחות ופונקציונליות מקסימלית. ניתן למצוא תיקי גב ענקיים המיועדים לטיולי תרמילאות, שאינם שוברים את הגב ואינם הורסים את הטיול. ניתן ליהנות מאיכות גבוהה וממחשבה על נוחות ופונקציונליות המתבטאת בכיסים המחושבים ובתמיכה אידיאלית לגב.

מכלול הינה רשת בפריסה ארצית של חנויות הממוקמות ברחבי הקמפוסים השונים ברחבי הארץ. החנויות מציעות לסטודנטים ולעוברים ושבים מגוון רחב של מוצרים במחירים אטרקטיביים ושווים לכל כיס. ניתן למצוא במקום מגוון רחב של תיקי מודן מסוגים שונים ולשימושים שונים. צוות המקום ישמח לייעץ ולסייע בכל שאלה או בעיה.

 

לתיקי מודן לדוגמה - לחץ כאן

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
בבילון
סטידטאלר
סטבילו
קאסיו
ראברמייד
פריקסיאון
פיילוט
מודן

ויזה ומאסטרקארד  michlolberman@gmail.com  |  מכלול - חווית קניות בקמפוס  |  קרית הטכניון חיפה  |  טלפון: 04-8322970 

בניית אתרים