מכלול - חווית קניות בקמפוס
חיוג מהיר
מכלול - חווית קניות בקמפוס
מכלול >  מאמרים > תיקים לבית ספר >

תיקים לבית ספר

תיק לבית ספר הוא הפריט החשוב ביותר והראשון שנקנה לפני תחילת שנת הלימודים. תלמידים רבים מחליפים תיק לבית ספר בכל שנה. חשוב שהתיק יתאים לצרכיו של הילד ויספק לו את הנוחות המרבית הן מבחינה בריאותית והן מבחינה רגשית.

חשיבות בחירת תיק מתאים למצב רוחו של הילד:

ילדים רבים מבריזים מבית הספר משום שאינם מרגישים בנוח מסיבה כלשהי. לעתים מדובר בבגדים, לעתים בסיבות חברתיות ולעתים אפילו מכיוון שלא נוח להם להסתובב עם התיק שלהם או שהם אפילו מתביישים בו. חשוב להתאים את סוג התיק לילד על מנת שירגיש בנוח ללכת לבית הספר. בגילאים מסוימים תיק מלהיב עשוי אפילו לתת זריקת מוטיבציה לילד לרצות ללכת לבית הספר. לפני שאתם רוכשים עבורו תיק ללימודים, שוחחו אתו לגבי האפשרויות השונות שהוא יכול לרכוש. אם האופציה שהוא ירצה יקרה מדי, נסו להסביר לו את זה בצורה בוגרת ולהציע לו חלופה הוגנת (למשל קלמר, כלי כתיבה או יומן ממותג במקום תיק ממותג).

החשיבות הבריאותית של תיקים לבית ספר:

הילדים נושאים על גבם משקל כבד של ספרים ומחברות שעות רבות במהלך היום. מן הראוי שיהיה להם תיק שיכול לשאת את כל המשקל הזה ובנוי בצורה כזו שאולי תקל על גבם של הילדים מבחינת המשקל. כמו כן ספוג מרופד היטב עשוי להקל על הגב התחתון והכתפיים של הילדים במהלך נשיאת התיק יום יום.

כמה עולה תיק לבית ספר?

תיק לבית הספר יכול לעלות כמה עשרות שקלים ויכול להגיע בקלות לכמה מאות שקלים. המחיר תלוי כמובן בסוג התיק, בחברה המייצרת אותו, החברה המשווקת אותו, אם מדובר בתיק ממותג או לא ועוד פרמטרים נוספים. 

 

לתיקים לבית ספר לדוגמה - לחץ כאן

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
בבילון
סטידטאלר
סטבילו
קאסיו
ראברמייד
פריקסיאון
פיילוט
מודן

ויזה ומאסטרקארד  michlolberman@gmail.com  |  מכלול - חווית קניות בקמפוס  |  קרית הטכניון חיפה  |  טלפון: 04-8322970 

בניית אתרים