מכלול - חווית קניות בקמפוס
חיוג מהיר
מכלול - חווית קניות בקמפוס
מכלול >  מאמרים > מדפסות >

מדפסות

סביר להניח שאם אבות אבותינו מהעבר המרוחק יקפצו לביקור בעולמנו המודרני, הם יהיו אחוזי התפעלות והשתוממות מכל הפלאים הטכנולוגיים השונים. ובהם, מדפסות, המאפשרות בין היתר להוציא לאור תמונות, מסמכים ונתונים שונים בצבעים מרהיבים או אפילו בצבעי שחור-לבן. אם אתם זקוקים למדפסת, מכלול ברמן בקמפוס בע"מ, רשת חנויות בפריסה ארצית הממוקמות בקמפוסים שונים, מציעה מגוון רחב של מדפסות שונות, איכותיות ומקצועיות.

 מדפסות 

 

מדפסות שונות, חווית הדפסה שונה

מדפסות משמשות את כולנו, הורים, ילד, מורים, סטודנטים, עובדי משרד או בתי עסק. טכנולוגיית המדפסות התקדמה והתרחבה וכיום ישנם סוגים שונים וטובים של כלים אלה:

  • מדפסת דיו – מדפסת שנועדה לשימוש ביתי או מצומצם. היא אינה מתאימה להדפסה של מסמכים רבים. איכות ההדפסה היא גבוהה ומאפשרת הדפסה צבעונית.
  • מדפסת משולבת – מדובר במדפסת מתוחכמת ומשוכללת המאגדת במכשיר אחד מספר מכשירים ופונקציות שונות. היא נפוצה בעיקר במשרדים, מוסדות ממשלתיים ומוסדות לימוד. כך אתם חוסכים במקום רב, שכן אתם ממקמים מכשיר אחד במקום 3-4 מכשירים הגוזלים מקום.  אם אתם רוצים לשלוח פקס, להדפיס או לצלם מסמכים, תוכלו לעשות זאת במכשיר אחד פונקציונאלי ביותר שישתלם בטווח המחירים הסופי. המדפסות הללו מאפשרות הדפסה מרחוק הודות לחיבור WIFI.
  • מדפסת לייזר – זו מדפסת חסכונית ופופולרית מאוד. מלבד חיסכון במחיר, המשתמשים במדפסת חוסכים עלויות רבות על דיו. מדפסת הלייזר עובדת על טונר דיו, טונר עוצמתי שאמנם מעט יקר יותר מטונר רגיל, אך מספיק לאלפי עמודים. המדפסת מדפיסה בקצב מהיר יותר ומאפשרת פחות מריחת דיו על הדף.

 

מדפסות – היסטוריה מודפסת

המהפכה התעשייתית שינתה את חיינו. בסוף המאה ה-19 החלו להתפתח מכונות בייצור פס נע, שהחליפו אנשים שביצעו את העבודה באופן ידני. המכונות שדרגו את העבודה והפכו אותה ליעילה יותר. תחילה האנשים היו כותבים באמצעות מכונות כתיבה ויצאו משימוש עם כניסתו של המחשב.

המדפסות הראשונות היו מדפסות סיכות, שנפוצו בשנות השבעים והשמונים במאה הקודמת. הן יצרו נקודות על הדף באמצעות סרט דיו, שיטת הדפסה בעלת איכות ירודה יותר ממה שאנו רגילים כיום

ולבסוף, הן הוחלפו במדפסות שכולנו מכירים כיום. 

 

לקניית מדפסות לחצו כאן

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.
בבילון
סטידטאלר
סטבילו
קאסיו
ראברמייד
פריקסיאון
פיילוט
מודן

ויזה ומאסטרקארד  michlolberman@gmail.com  |  מכלול - חווית קניות בקמפוס  |  קרית הטכניון חיפה  |  טלפון: 04-8322970 

בניית אתרים