הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

אוהל פתיחה מהירה

שוק המחנאות של היום עמוס במגוון רחב של מוצרי קמפינג שונים, הכולל גזיות חדשניות, שקי שינה משוכללים ומגוון רחב של אוהלים בגדלים שונים. אוהל פתיחה מהירה מאפשר לכם לחסוך לא מעט כאב ראש הכרוך בהקמת אוהל, במיוחד אם מדובר במסע ארוך ומעייף שבסופו אתם רק רוצים לשכב ולנוח באוהל. קיים מגוון רחב של אוהלי פתיחה מהירה, ניתן למצוא אוהלים בגדלים שונים ובאיכות שונה. אם מדובר באוהל שאתם מעוניינים להשתמש בו לאורך השנים, כדאי להשקיע באיכות גבוהה שתבטיח מנגנון איכותי שלא יתקלקל אחרי מספר שימושים. כמו כן, כדאי להתאים את גודל האוהל למספר האנשים שאמורים ללון בו. אין טעם להיסחב עם אוהל גדול מידי מצד אחד, ומצד שני חבל להצטופף באוהל צפוף מידי שאין בו מקום לזוז.

 

כל מה שחשוב לכם לדעת לגבי אוהל פתיחה מהירה

כאמור, אם אתם מעוניינים לקנות אוהל שישרת אתכם לאורך השנים ויבטיח לכם חוויית קמפינג איכותית ונוחה, יש צורך להשקיע באוהל איכותי. מומלץ לרכוש את האוהל מחברה מוכרת וידועה, דבר שיבטיח לכם איכות גבוהה יותר וכתובת שניתן לפנות אליה במקרה של בעיה. שימו לב לסוג הבד ממנו האוהל עשוי, תבחנו את המנגנון ותוודאו כי הוא אינו שברירי מידי - כל אלו משפיעים על איכות האוהל ואחראיים על חוויית הקמפינג שלכם בטבע. ככל שהבד עבה ועמיד יותר, כך העמידות של האוהל בפני גשמים ורוחות עולה. כדאי לכם לבחור אוהל שמתאים לכמות האנשים המדוברת, ההבדל במחיר הוא זניח אבל צפיפות עלולה להרוס לכם את החוויה.

מכלול הינה רשת ארצית של חנויות הממוקמות ברחבי קמפוסים שונים ברחבי הארץ. החנויות מוכרות מגוון רחב של מוצרים, בינהם אוהל פתיחה מהירה. 

 

 לאוהלים לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים