הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עקב עומס רב של הזמנות, ייתכנו עיכובים באספקת הזמנות לבית הלקוח, מעבר ל-18 ימי עסקים. עמכם הסליחה.

מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > אוזניות >

אוזניות

הן משרתות אותנו נאמנה בחיי היום יום. למעשה, אנחנו לא יכולים לתאר את חיינו בלעדיהן. אוזניות טובות ואיכותיות הן שעושות את ההבדל בין חיים עליזים לבין חיים משעממים, ומוצרים כאלה בדיוק מספקת רשת החנויות מכלול ברמן בקמפוס בע"מ. הרשת מציעה מגוון רחב של מוצרים לסטודנטים, סגל המרצים וגם לתלמידי בית ספר. כאן תוכלו למצוא קלמרים, תיקים, עפרונות צבעוניים ובעצם כל מה שאתם צריכים לעבודה בבית הספר.

אוזניות


להכיר סוגי אוזניות שונים

הן מאפשרות לנו להפיק את מירב ההנאה מנסיעה ארוכה באוטובוס באמצעות האזנה למוזיקה טובה, והן גם עוזרות לנו להשלים שיעור חסר – בזכותם אנו יכולים להאזין להרצאה מוקלטת. האוזניות נמכרות בסוגים שונים. אלה הנפוצים שבהם:

  • אוזניות פתוחות – באוזניות אלה ישנו חלק חיצוני פתוח, כך שהן לא מרכזות את כל הצלילים היישר בתוך האוזן שלנו, אלא מעניקות לכמה מהם לחדור החוצה. זו הסיבה שלפעמים אתם תוכלו לשמוע את המוזיקה אשר לה מקשיב זה שיושב לידכם ברכבת – חלק מהצלילים של האוזניות חודרים גם לאוזניכם.
  • אוזניות סגורות – אוזניות בעלות מעטפת סגורה. באמצעותן ניתן לשמוע היטב את הבס ורמת האטימות שלהן גבוהה מזו של האוזניות הפתוחות.
  • אוזניות בתוך האוזן – אלא האוזניות הקטנות המוכרות לנו מהמקומות הציבוריים. לאוזניות אלה יש יכולת טובה לבודד רעשים ולספק רמת איטום איכותית. הן מבודדות רעשים הגבוהים יותר מ-20 דציבלים, וכך מאפשרים למשתמשים להאזין למוזיקה טובה בכל מקום כמעט באין מפריע.

 

משתמשים באוזניות בחכמה

האוזניות פותחות בפנינו את עולם המוזיקה. הן מאפשרות לנו להתאחד עם הצלילים האהובים עלינו וליהנות ממוזיקה טובה בכל מקום שרק ניתן להעלות על הדעת. עם זאת, מחקרים מראים כי האזנה בלתי מבוקרת למוזיקה באמצעות אוזניות עלולה לפגוע בשמיעה. לפיכך, חשוב לא להפריז בעוצמת המיקרופונים של המכשיר הסלולרי או המחשב שברשותכם, גם אם אתם נהנים לשמוע מוזיקה בפול ווליום. חשוב לזכור כי עוצמת ההאזנה לא צריכה לעלות על 50% מהעוצמה הבינונית. האזנה ברמה של 80%, לצורך העניין, עלולה להסב נזק חמור לשמיעה. מעבר לכך, חשוב לבחור באוזניות איכותיות אשר עברו את תקני הבטיחות הרלוונטיים. 

 

למעבר לעמוד האוזניות לחזו כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים