הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

בחירת מדפסות בדרך הקלה

בעולם שבו אנו חיים הטכנולוגיה מתקדמת במהירות רבה וכיום ניתן לראות שבכל בית, משרד, חנות או מוסד כלשהו ישנה מדפסת אחת לפחות. המדפסת משמשת כמובן להדפסת מסמכים, אך לא רק. למדפסות מסוימות יש תכונות נוספות אשר מצד אחד מייקרות את המדפסת ומצד שני חוסכות מקום, כסף לרכישת מכשיר נוסף ומייעלת את העבודה שלנו. למי מכם המעוניין ברכישת מדפסת חשוב שיקרא מאמר זה קודם להבין איזו מדפסת כדאי לו לרכוש אשר תתאים לצרכיו ותקציבו.

 

מדפסת לייזר לבית

בבית בדרך כלל איננו זקוקים למדפסת צבעונית, אם כי רוב המדפסות הביתיות אכן צבעוניות. לרוב מדובר במסמכים אותם ניתן להדפיס בשחור לבן. הדיו הצבעוני יקר יותר ולכן כדאי לרכוש מדפסת לייזר. מדפסות לייזר מדפיסות בקצב מהיר יותר עם נטייה פחות גבוהה למריחת הדיו על הדף. מדפסות אלו גם זולות יותר ממדפסות משולבות או מדפסות צבעוניות.

 

מדפסת משולבת למשרד

המדפסת המשולבת כולל פונקציות מתקדמות שאין אותן בכל מדפסת רגילה. כך למשל תוכלו להשתמש באמצעותן ל-WIFI וכך לחבר אותן למחשב ללא כבלים. תוכלו לבצע סריקה של מסמכים למחשב, לצלם מסמכים ואף לשלוח ולקבל פקסים. לחלק מהמדפסות המשולבות יש פידר שהוא החלק העליון שבו ניתן לשלוח קבוצה שלמה של מסמכים במכה.

 

שחור-לבן או צבעוני?

כפי שאמרנו, הדיו הצבעוני יקר יותר מהדיו בשחור לבן ולכן אם אתם מרבים להדפיס השתדלו לצמצם הוצאות על ידי שימוש בדיו שחור לבן. גם במדפסות משולבות ומתקדמות ניתן להשתמש בטונר שחור לבן. אנשים הזקוקים להדפסת עבודות, תכניות עסקיות ודברים בסגנון הזה יתאים עבורם מדפסות עם דיו צבעוני.

 

ברשת מכלול תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפסות מסוגים שונים לבית ולמשרד, עם אפשרות להזמנה ישירות באתר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים