הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

כונן קשיח חיצוני

 

אנשים רבים זקוקים לכונן קשיח חיצוני. זוהי דרך מופלאה לגבות תכנים וקבצים על גבי מכשיר חיצוני שאינו גדול, אינו תופס הרבה מקום, לא כבד ולכן קל לנשיאה ממקום למקום. כאשר לא בכל מחשב יש מספיק מקום לאכלס את כל מה שאנחנו רוצים – אין ספק כי רכישה של כונן קשיח תוסיף המון.

דיסק און קי או כונן קשיח חיצוני?

 

השאלה הנשאלת לרוב על ידי לקוחותינו היא האם עדיף להם לקחת דיסק או קי במחיר של כמה עשרות שקלים או לרכוש כונן קשיח חיצוני בכמה מאות שקלים? ובכן התשובה תלויה כמובן בכמות המקום שאתם צריכים. כפי שאתם רוכשים דיסק און קי שבו יש יותר מקום מדיסק, הרי שמי שיזדקק לכונן קשיח חיצוני הוא אדם שזקוק ליותר מקום מזה שיש בדיסק און קי.

 

גיבוי סרטים

 

אין אחד שלא אוהב סרטים ותתפלאו לשמוע שאנשים רבים מורידים סרטים למחשב בכמויות גדולות, מחברים את המחשב לטלוויזיה וצופים בהם במחשב עצמו או בטלוויזיה. הסרטים תופסים מקום רב וגם אם יש לכם כונן קשיח עם הרבה מקום על המחשב שלכם, הרי שכמה עשרות סרטים עשויים לתפוס מקום רב שעשוי להאט את המחשב שלכם ולפגוע ביכולות שלו. מכאן שאנשים רבים מעדיפים לרכוש כונן קשיח חיצוני, מגבים עליו את הסרטים וכאשר הם רוצים לפתוח את הספרייה הפרטית שלהם הם מחברים את הכונן, בוחרים את הסרט וצופים.

 

גיבוי עבודות ודברים חשובים

 

לצד סרטים ישנם כמובן שימושים רבים אחרים לכונן הקשיח. בבתי עסק רבים מגבים קבצים, תיקיות ועבודות חשובות על גבי כוננים קשיחים ואפילו על יותר מאחד. זאת כדי לשמור על החומרים של החברה שמורים ומגובים במקרים של פריצות או תקלות בשרתים ובמחשבים.

 

לחץ כאן לרכישת כונן חיצוני קשיח

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים