הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
סל הקניות שלי
04-8322970
תפריט
 
מכלול >  מאמרים > כלי כתיבה >

כלי כתיבה

בעולם הדיגיטלי בו אנו נוהגים להקליד יותר מאשר לכתוב, עדיין קיים ביקוש לכלי כתיבה שונים. את המוצרים האלה מספקת מכלול ברמן בקמפוס בע"מ – רשת החנויות המציעה ציוד משרדי ומבחר כלים עבור מרצים, סטודנטים, מורים ותלמידי בית ספר.

 

במכלול שומרים על איכות מכשירי הכתיבה, ומאפשרים לכם לרכוש את כלי הכתיבה המתאימים לצורכיכם בידיעה שהם ישמשו אתכם לכל שנת הלימודים ואף מעבר לכך.

כלי כתיבה איכותיים - מכשירי כתיבה לכל מטרה

 

 

מכשירי כתיבה מלווים אותנו לאורך כל הדרך

עוד לפני הופעת הטכנולוגיה האלקטרונית המודרנית, השתמשה האנושות בכלי כתיבה לא רק ללימודים, אלא גם לשם הנאה בשעות הפנאי. כל ילד היה שמח לקבל ערכת עפרונות צבעוניים ולצייר בעזרתה ציורים מרהיבים כיד הדמיון הטובה עליו.

 

גם היום ממשיכים כלי הכתיבה ללוות אותנו – גם כילדים וגם כמבוגרים – בתחומים רבים:

  • ללמוד לכתוב – ילדי הגן והעולים לכיתה א' מגלים את הסוד שבהחזקת עיפרון או עט ולומדים כיצד להשתמש בהם ולכתוב. אם עד עכשיו הם למדו לצייר באמצעות טושים צבעוניים, הגיע שלב הלמידה. אך גם את השלב הזה ניתן לעבור בקלות ותוך כדי משחק. כך שבאמצעות כלי כתיבה איכותיים ניתן ללמד את הילדים לכתוב בגיל צעיר.
  • לדעת לתקן – כאשר אנו מבצעים טעות הקלדה בוורד, אנחנו פשוט מוחקים את האות המיותרת וכותבים את הנכונה במקומה. לא כך על גבי דף נייר. כילדים, לימדו אותנו שיש להשתמש בעיפרון, מכיוון שקל יותר למחוק בו באמצעות מחק. בשלבים מתקדמים יותר למדנו על נפלאותיו של הטיפקס – הנוזל הלבן המעניק לדף מראה אסטטי. גם היום משתמשים במחק או בטיפקס כדי לתקן את השגוי.
  • עפרונות ועטים לבחינה – במבחנים מסוימים, כדוגמת מבחני פסיכומטרי או מבחנים לריענון נהיגה, יש צורך להשתמש בעיפרון מסוג מסוים בלבד. כמו כן, מרבית המבחנים באוניברסיטה מתקיימים בכתב. כך שיש צורך להצטייד בעטים אחדים, למקרה שאחד מהם ייגמר במהלך הבחינה.

 

קצת היסטוריה

בני אדם החלו להשתמש במעין כלי כתיבה עוד בתקופת האבן. זאת אנו יודעים בזכות הציורים שהתגלו בתוך מערות. ואכן, בתחילה השתמשו עמים רבים במריחת חומרים על משטחים שונים, אך עם התפתחות הכתב במצרים העתיקה ובשומר, הלכו הכלים והשתכללו.

 

לרכישת עטי סטבילו - STABILO לחץ כאן

לרכישת עפרונות חידוד לחץ כאן

 

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים