הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

כספת

כיום כמעט בכל בית או משרד ישנה כספת. ישנן כספות קטנות שנכנסות במגירה, אחרות המצריכות מקום גדול יותר ואחרות שמחביאים בארון או בעלייה הגג. על אף שהכספת אמורה להיות מוגנת ולשמור על הכסף או החפצים יקרי הערך שלנו הרי שהן צריכות להיות גם בנויות לאכסון בצורה קומפקטית ונוחה.

מדוע חשוב שיהיה לנו כסף בבית/במשרד?

לכל אחד מאתנו יש פריטים יקרי ערך או כסף בבית או במשרד. חשוב שפריטים אלו או כסף זה לא יהיו מפוזרים סתם כך או מונחים בזלזול כאשר לכל אחד יש גישה אליהם. מכאן שאתם רוצים לאחסן את הפריטים הללו בתוך כספת וזו תבטיח שגם במקרה של פריצה חס וחלילה, או אדם המבקר בביתכם, לא יוכל לגעת בכסף שלכם. לא פעם אנו שומעים על מקרים של חפצים וכסף הנעלמים בעת ביקור חברים ובני משפחה בבית ומכיוון שאין הוכחות אי אפשר לבוא בהאשמות כדי לא לפגוע באותם אנשים. מכאן שכסף עם קוד למשל תשמור על הכסף שלכם גם במקרה של ביקור בבית ואפילו אם אותו אדם רואה את הכספת הוא אינו יודע את הקוד אליה.

לאיזה גודל של כספת אני זקוק?

גודל הכספת צריך להתאים בראש ובראשונה למה שאתם הולכים לשים בפנים. אם אתם הולכים להכניס בפנים שקיות עם עודף ושטרות הרי שגם כספת קטנה עשויה להספיק. אם אתם הולכים להכניס לשם גם חפצים שיקרי ערך לכם ייתכן ותזדקקו לכספת גדולה יותר. כמו כן עליכם להתאים את גודל הכספת למקום שבו היא תונח (בתוך הארון, המגירה, הקיר, מאחורי תמונה או בכל מקום אחר שתבחרו.

אצלנו ברשת "מכלול" תוכלו להשיג מגוון רחב של כספות שונות המתאימות לבית ולמשרד במחיר אטרקטיבי ובתו התקן האיכותי ביותר. 

 

לכספות לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים