הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עקב עומס רב של הזמנות, ייתכנו עיכובים באספקת הזמנות לבית הלקוח, מעבר ל-18 ימי עסקים. עמכם הסליחה.

מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > מגרסת נייר >

מגרסת נייר

העידן המודרני הוא עידן דיגיטלי שבו המיכון הממוחשב משתלט על העולם, אך אפילו זה לא הצליח להביס באופן סופי את הנייר שעדיין מנת חלקו של כל משרד. לכן משרדים מסודרים מחזיקים במגרסות נייר. אם אתם מעוניינים לקנות מגרסת נייר איכותית שתספק את העבודה, מכלול ברמן בקמפוס בע"מ יציע לכם מבחר מגרסות ומוצרים נוספים איכותיים ובמחירים משתלמים.

 

מגרסת נייר

 


מגרסת נייר – כל מה שרציתם לדעת

אלה כמה דברים שכדאי לדעת על מגרסת נייר:

  • למה משתמשים במגרסה? במשרדים רבים אין אפשרות לשמור את כל הניירת הקיימת במשרד ולכן גורסים אותה. בנוסף, זו אפשרות נהדרת להבטיח לעצמכם ביטחון באמצעות העלמה מוחלטת של מסמכים סודיים, כמו פרטי חשבון בנק או מידע תעשייתי סודי ורגיש.

  • סוגי גריסה – ישנם שני סוגי גריסה עיקריים – רצועות ופתיתים. אם מדובר בחומר בעל סודיות מוחלטת ואתם רוצים להשמידו באופן מוחלט, אזי גריסת פתיתים היא המומלצת עבורכם. אם מדובר בחומר בעל סודיות נמוכה או אם אתם רוצים את האפשרות לשחזר את המידע, מגרסת רצועות תתאים לכם.

  • סוגי מגרסות – המגרסות מגיעות בגדלים שונים, בעצמות שונות של גריסה, מגרסות ניידות על גלגלים, מגרסות פתיתים או רצועות, ומגרסות שקטות או רועשות.

מגרסות נייר נחלקות למספר סוגים:

  • מגרסה ביתית בנפח קטן שאפשר למקם אפילו על השולחן. היא אמנם נקראת ביתית אך היא יכולה להתאים גם למשרד קטן או למשרד שאינו זקוק לכמויות גריסה גדולות.

  • מגרסה משרדית בנפח בינוני ומיועדת לשימוש עוצמתי יותר מזו הביתית.

  • מגרסה תעשייתית היא הגדולה, העמידה והעוצמתית ביותר עם נפח מאסיבי.

 

איך בוחרים מגרסה?

עליכם להחליט מהן צרכי הגריסה שלכם ושל העובדים במשרד ובאיזה קנה מידה אתם מתכננים לגרוס. טווח המחירים של מגרסת נייר נע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, תלוי בגודל המגרסה, בעוצמתה ובאיכותה. מגרסות ביתיות ומשרדיות הן בדרך כלל קומפקטיות ולא תופסות חלל גדול, כך שתוכלו למקם אותם בחלל באופן נוח.

 

הן אינן דורשות תחזוקה רבה מלבד שימון אחת לתקופה ולכן נוחות מאוד לשימוש. אבטחת מידע היא נושא רגיש שיש לדאוג לו בקפידה, לפיכך חשוב לבחור מגרסה מחברה מוכרת ובעלת מוניטין כדי להבטיח לעצמכם את מלוא הביטחון.

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים