הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
סל הקניות שלי
04-8322970
תפריט
 
מכלול >  מאמרים > מדפסת לייזר משולבת >

מדפסת לייזר משולבת

מדפסת לייזר משולבת על סוגיה השונים, מהווה כלי רב עוצמה, שעד לאחרונה לא הייתה האפשרות ליהנות ממנה בשימוש ביתי. כיום כל אחד יכול לרכוש לעצמו מכשיר כזה אודות לגודל הקומפקטי ביחס לעבר, והמחיר הנמוך משמעותית ממכונות הלייזר שהיו בעבר, ולכן רק בבתי דפוס או במשרדים גדולים יכלו בזמנו ליהנות מהן.

מה כוללת מדפסת לייזר משולבת?

במדפסת לייזר ישנן כמה וכמה אפשרויות:

  • ניתן לצלם בשחור לבן וגם בצבע מלא.
  • למדפסת יש את האפשרות לסרוק מסמכים.
  • יש את האפשרות של צילום מסמכים.
  • ישנה האפשרות של שילוב פקס עם המדפסת.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים מדפסת?

התשובה לכך אינה אחידה. כל לקוח צריך לבדוק מה הצורך שלו. האם הוא מדפיס וסורק בכמויות גדולות או שרק אחת לתקופה הוא נזקק להדפיס או לצלם דפים ספורים בלבד. ישנן מכונות שהן משמשות כ'סוסי עבודה' ממש. ויש את אלה שמדפיסות באיטיות. כמובן שהכול בא לידי ביטוי במחיר הסופי של המוצר.

כמו כן כדאי לבחון את רמת הרזולוציה של הפונקציות השונות אותם מציעה המדפסת. אם אתם רוצים להדפיס תמונות באיכות גבוהה, עליכם לשים לב שאתם בוחרים במכונה שלא תאכזב אתכם.

הפקס תופס אף הוא מקום של כבוד במדפסות המשולבות. גם פה, אתם צריכים לבחון האם יש לכם צורך בפקס. הרבה משרדים מקבלים ושולחים את הפקסים שלהם באמצעות המחשב, כך שלעיתים ניתן לוותר על הפקס שמייקר כמובן את העלות של המדפסת.

לאחר שאתם יודעים מה אתם רוצים ולמה אתם זקוקים, ב"מכלול" תמצאו את מבוקשכם בקלות, במהירות, ותקבלו מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד. אז אל תהססו. צרו עמנו קשר ונתאים לכם את המדפסת בדיוק לצרכים שלכם!

 

למדפסת לדוגמה - לחץ כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים