הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עקב עומס רב של הזמנות, ייתכנו עיכובים באספקת הזמנות לבית הלקוח, מעבר ל-18 ימי עסקים. עמכם הסליחה.

מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > מדפסת לייזר >

מדפסת לייזר

מעוניינים לרכוש מדפסת משוכללת לבית, אך מתלבטים לגבי הסוג הנכון? מדפסות לייזר צוברות תאוצה במהלך השנים. זוהי למעשה מדפסת שאחד משלביה כולל שימוש בקרן לייזר, דבר המאפשר הדפסה מהירה ונוחה יותר.

 

רשת חנויות מכלול ברמן בקמפוס מציעה מגוון סוגי מדפסות, כמו גם מוצרי ציוד משרדי לכל מי שמתחיל את שנת הלימודים הקרובה בבית הספר או באוניברסיטה: כלי כתיבה, מוצרי נייר (מחברות, יומנים), אוזניות, תיקים לתלמידים וסטודנטים ועוד.

 

מדפסת לייזר

 


מה כדאי לבדוק בקניית מדפסת לייזר

האם אתם סטודנטים שצריכים להדפיס הרבה תרגילים ושיעורי בית כדי להגיש אותם למרצים? או שאולי אתם המרצים, ועליכם להדפיס דפי תרגול וסילבוס לשנת הלימודים הקרובה? כך או כך, כדאי לרכוש מדפסת לייזר משוכללת ולדעת שאתם יכולים להדפיס עמוד חסר בכל מצב – גם בשעת לילה מאוחרת.

 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מדפסת טובה:

  • כמות דפים – היכולות של מדפסות הלייזר משתנות בהתאם לסוג. לפני הקנייה בדקו כמה דפים בממוצע תצטרכו להדפיס במהלך החודש. האם מדובר בכמות קטנה יחסית של עד 10,000 דפים בממוצע? או בכמות גדולה יותר של 40,000 דפים?
  • רזולוציית המדפסת – המדפסות מגיעות ברזולוציות שונות, חלקן איכותיות יותר ואחרות פחות. האם אתם מדפיסים בעיקר דפים רגילים בשחור לבן, ולכן תזדקקו למדפסת בעלת רזולוציה נמוכה יחסית? או שאולי אתם מעוניינים בהדפסת תמונות ומצגות, ולכן תזדקקו למדפסת ברזולוציה גבוהה? בהתאם לכך, ייקבע גם גודל הנייר שאתם צריכים: A4 להדפסות רגילות ו-A3 להדפסות גרפיות.
  • בחירת מהירות ההדפסה – אחד היתרונות הבולטים של מדפסות לייזר הוא היכולת שלהן להדפיס במהירות. יכולת זו נעה בין 12 דפים לדקה לבין 60. בחירת מהירות ההדפסה תלויה בכמות המשתמשים במדפסת.

כל היתרונות במדפסת אחת

מדפסת לייזר היא מדפסת מבוקשת וברוכת יתרונות. מעבר ליתרונות כמו רזולוציה גבוהה (גם עבור הדפסה רגילה) ומהירות, זוהי מדפסת שקל לתחזק. זאת משום שעלות הטונרים שלה נמוכה יחסית. כמו כן, במדפסת זו קיימות הגדרות רבות, כך שניתן לשנות אותן בהתאם לצורך של המשתמש. ולבסוף, מדובר במדפסת אמינה ואיכותית אשר יכולה לשרת את המשתמש לטווח ארוך.

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים