הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עקב עומס רב של הזמנות, ייתכנו עיכובים באספקת הזמנות לבית הלקוח, מעבר ל-18 ימי עסקים. עמכם הסליחה.

מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > מדפסת משולבת >

מדפסת משולבת

כיום בכל עסק ישנה מדפסת משולבת. מדפסת זו יקרה יותר ממדפסת לייזר רגילה, אולם מכילה 3-4 מכשירים בתוך מכשיר אחד וחוסכת כסף רב בטווח הארוך. מדפסות משולבות נחשבות למשוכללות ביותר ומספקות מגוון רחב של פתרונות לבעלי עסקים ופרטיים. הן נפוצות בעיקר בבתי ספר, משרדים, בתי עסק ומוסדות שונים.

מהי מדפסת משולבת?

מדובר במדפסת מתוחכמת הכוללת פונקציות עבודה רבות ויעילות במכשיר אחד. אם בעבר הייתם צריכים לרכוש פקס בנפרד, מכשיר צילום בנפרד ומדפסת בנפרד הרי שכיום יש לכם הכול במדפסת אחת.

 

במדפסות משולבות מדגמים מסוימים ישנו חלק הנקרא פידר. זהו חלק עליון במדפסת המשמש להזנה של קבוצה גדולה של דפים אותה ניתן לצלם/לשלוח בפקס במכה אחת מבלי הצורך לעמוד ליד המדפסת ולהחליף בכל פעם דף אחר. מדפסות אלו יכולות להתחבר ל-WIFI ומאפשרות אפילו הדפסה מרחוק ומסמארטפונים. אין ספק כי מדפסת משולבת כוללת יתרונות רבים לפרטיים ובעלי עסקים שונים.

 

יתרונות וחסרונות למדפסות משולבות:

  • חוסכת מקום רב – במקום למצוא מקום ל3-4 מכשירים שונים תצטרכו למצוא מקום למכשיר אחד - למדפסת המשולבת. המדפסת כוללת את כל הפונקציות במכשיר אחד ולכן מדובר ביתרון משמעותי.
  • חוסכת כסף רב – במקום לרכוש מספר מכשירים רוכשים מכשיר אחד. במקום לרכוש דיו לכמה מכשירים, רוכשים דיו למכשיר אחד. טונר הדיו של מדפסת משולבת לרוב יספיק לאלפי דפים ובכך נחשב לחסכוני בהרבה ממדפסת רגילה.
  • חיבור אלחוטי - ניתן לחבר למחשב באמצעות WIFI ללא צורך בכבל תקשורת.
  • החיסרון – כאשר נגמר הדיו הוא משבית את כל המכשירים והפעולות מלבד אולי שליחת פקסים. ניתן לפתור את זה בקלות בהחזקה של טונר דיו ספייר.

 

באתר מכלול תוכלו למצוא מגוון רחב של מדפסות משולבות, מדפסות רגילות וציוד משרדי מסוגים שונים. צרו עמנו קשר אם אתם זקוקים לעזרה או לביצוע הזמנה.

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים