הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

מזרן זוגי

כל אחד יודע כי שנת לילה טובה ואיכותית היא המפתח ליום מאושר ורגוע. היום מדברים על מינימום של 6 שעות שינה רצופות ואיכותיות בלילה, רק כדי לתפקד במשך היום. אך מי שרוצה להרגיש באמת טוב עם עצמו, זקוק ל – 8 שעות שינה איכותית בכל לילה. על מנת להבטיח את האיכות של השינה שלכם, יש צורך במזרן איכותי ונוח שיספק לכם חווית שינה מופלאה. לכל אחד מתאים מזרן מסוג אחר, לכן חשוב להשקיע את הזמן ולבחור את המזרן האידיאלי עבורכם. כאשר מחפשים מזרן זוגי חשוב לבחור אותו ביחד, על מנת לוודא כי שני בני הזוג מרגישים בנוח עם הבחירה. ישנם מזרנים זוגיים שמחציתם רך יותר ומחציתם קשה יותר, על מנת להתאים לבני זוג בעלי העדפות שונות.

כיצד לבחור מזרן זוגי בצורה הנכונה ביותר?

כאמור, אין מזרן אחד טוב יותר או טוב פחות, הכול תלוי בהעדפות השינה שלכם. בגדול, מי שנוטה לישון על הגב כנראה יעדיף מזרן קשיח יותר על מנת למנוע את השקיעה של האגן ובכך להימנע מכאבי גב מיותרים. לעומת זאת, אנשים הנוהגים לישון על הצד או בתנוחת עובר, כנראה יעדיפו מזרן יותר רך כדי לא למעוך לעצמם את הכתף בזמן השינה. ניתן לבחור מזרן קפיצים או מזרן ספוג, בהתאם לרמת הנוחות שלכם. כמובן, עדיף לבחור במזרן גדול ורחב יותר, על מנת לאפשר לעצמכם יותר מקום במיטה ונוחות שינה גבוהה יותר.

מכלול הינה רשת בפריסה עצמית של חנויות הפזורות בקמפוסים השונים ברחבי הארץ. החנויות מציעות מגוון רחב של סחורה החל מכלי כתיבה, מחשבים ניידים ואפילו מזרנים זוגיים. צוות המקום ישמח לייעץ ולסייע לכם בבחירה האידיאלית עבורכם. 

 

למזרנים לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים