הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

מחברת פוליו

בתחילת השנה מצטיידים כל התלמידים בהרבה רצון טוב וחשק. הציוד החדש המחברות החלקות שריח הדפוס עדיין נודף מהן, מכשירי הכתיבה, הקלמר החדש והמסודר, נותן להם טעם וריח של התחלה חדשה ומבטיחה. סוג של פתיחת דף חדש. לאחר שבוע שבועיים מתחילים להיכנס לשגרה, אך תמיד תוכלו לזהות את אלו שאכן התחילו את השנה ברגל ימין. הרצון והחשק להצליח לא עוזב אותם, והם ממשיכים ללמוד בחריצות, להכין שיעורי בית מושקעים ומושלמים, בקיצור – עושים חיל.

לאילו תנאים זקוק התלמיד על מנת להצליח בלימודים?

כדי שהתלמיד יוכל להתרכז בלימודים, ולא להיות טרוד בדברים אחרים שיוציאו אותו מהריכוז בדבר האמתי, עליו להיות מצויד היטב בכל מה שהוא עשוי להזדקק במהלך יום הלימודים. לדוג' ילד רעב או צמא יהיה מוסח לגמרי, או ילד שחסר לו הציוד הבסיסי, כמו מחברת פוליו טובה, עפרון מחודד או מחק, יצטרך להשקיע משאבים מיותרים, על מנת למצוא פתרון ודרך להסתדר בלעדיהם.

איך תציידו את הילד נכון?

כאשר אתם עומדים לקנות את מכשירי הכתיבה ושאר הציוד, כמו מחברת פוליו וספרים לקראת שנת הלימודים החדשה, אל תחסכו ואל תחפשו את החנויות הזולות, ראשית שימו דגש על חנות שמוכרת מוצרים איכותיים של חברות ידועות. וכשאתם בוחרים את הציוד, אל תיסחפו בעיניים עצומות אחרי המותגים השונים. בדקו ראשית האם הם מקוריים, זה בדרך כלל יצביע גם על האיכות. ישנם מחברות שממש לא נחמד להשתמש בהם. הדפים דקים, השורות עמומות. בקיצור, יש מה לבדוק, פתחו את המחברות הציצו בהם, חשבו אם יהיה נחמד להשתמש בהם.

ברשת "מכלול" תוכלו למצוא מוצרים איכותיים ביותר אך במחירים זולים ומשתלמים במיוחד. ולקראת שנת הלימודים ישנן הנחות נוספות, כך שממכלול תוכלו לצאת בזול, והכי חשוב – עם מוצרים מעולים!

 

למחברות לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים