הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

מחשבון קסיו

כל מי שאי פעם התכונן לבגרות במתמטיקה או סתם ניסה לפתור משוואות בשיעור מכיר את המחשבון המהולל שיציל אתכם מכל צרה. מחשבון קסיו הינו מחשבון משוכלל המאפשר לפתור תרגילים מורכבים וסבוכים בחשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי, כמו גם אלגברה ותחומים דומים נוספים. ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של מחשבוני קסיו שונים, כאשר כל דגם נבדל מרעהו ביכולות הטכניות שלו, רמת המורכבות שהוא מאפשר וכמובן סוג הדגם והמחיר. כאשר הולכים לבחור מחשבון, יש צורך קודם כל להחליט מה יהיה השימוש המרכזי שלו. לא תמיד חייבים לבחור את המחשבון היקר או המשוכלל ביותר, פעמים רבות ניתן בהחלט להסתפק בדגם יותר ישן ופשוט שמספיק לצורך המטרה שלכם. אם מדובר בשיעור מסוים הדורש את המחשבון כחלק מדרישות הקורס, כדאי לוודא עם המרצה באיזה דגם מדובר על מנת שלא לבזבז כסף לחינם.

כיצד לבחור מחשבון קסיו?

כאמור, דבר ראשון תבדקו לאיזה שימוש בדיוק אתם זקוקים למחשבון. יתכן כי הפיתוחים והחידושים של הדגמים החדשים בכלל לא יהיו רלוונטיים עבורכם, לכן אין צורך לרוץ לחנות ולקנות דווקא אותם. מצד שני, יתכן כי בקורס הנוכחי לא יהיה בהם צורך, אך בקורסים הבאים דווקא תזדקקו להם. לכן חשוב לוודא מה הם דרישות הקורס הנוכחי ודרישות הקורסים הבאים שלכם על מנת לדעת איזה דגם לבחור. ניתן להיעזר בחברים או באגודת הסטודנטים, על מנת לבדוק את הנושא ולקנות בהתאם.

מכלול הינה רשת חנויות בפריסה ארצית המציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סניפים ברחבי הקמפוסים השונים. החנויות מציעות מגוון רחב של מוצרים כגון מכשירי כתיבה, מחשבים ניידים ודגמים שונים של מחשבוני קסיו. בכל התלבטות או שאלה, ניתן להיעזר בצוות המקצועי במקום.

 

למחשבון קסיו לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים