הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

<h1מילון אלקטרוני אוקספורד

מילון אלקטרוני אוקספורד יכול להתברר כפריט שימושי ביותר לכל מי שעושה קורס באנגלית או פשוט מעוניין להעשיר את אוצר המילים שלו. המילון האלקטרוני בעצם מכיל את כל מילון אוקספורד המודפס אנגלית - עברית ועברית - אנגלית. ניתן למצוא בשוק מספר גרסאות של המילון, מומלץ כמובן לבחור את הגרסה העדכנית ביותר. ניתן למצוא גרסאות חדישות בעלות אוצר מילים גדול יותר והתאמה להנחיות החדשות של משרד החינוך. ניתן למצוא מילונים אלקטרונים של אוקספורד בעלי ניקוד מלא למילים בעברית, דבר שיכול לעזור רבות. כמו כן, ניתן למצוא בשוק דגמים המאפשרים השלמת מילים אוטומטית תוך כדי כתיבה ואף הצעה לביטויים ומילים הקשורים לתוצאות החיפוש.

כל מה שחשוב לדעת לגבי מילון אלקטרוני אוקספורד

ראשית כל, חשוב להדגיש כי אין כל בעיה להשתמש במילון הרגיל והישן. אך העולם מתחדש ומשתנה ויחד עמו מתפתחת הטכנולוגיה שכולנו נהנים ממנה. לכן אין זה מפליא כי התפתחה גם הטכנולוגיה המאפשרת לנו לחסוך לא מעט זמן וכאב ראש לצורך חיפוש במילון מודפס. המילון האלקטרוני מאפשר למצוא כל מילה במינימום זמן ובמקסימום יעילות. מספיק להתחיל להקליד את המילה, והמילון כבר ישלים אותה בכוחות עצמו. כבר אין צורך לדפדף דקות ארוכות בין העמודים ולחפש את המילה הנחוצה, מספיק להקליד אותה והמילון כבר ימצא לכם את כל התוצאות הרלוונטיות. על מנת למצוא את הדגם שמתאים לכם, כדאי להתייעץ עם אחד המוכרים או לבדוק באינטרנט את המאפיינים של הדגמים השונים.

מכלול הינה רשת בפריסה ארצית של חנויות הנמצאות בקמפוסים השונים ברחבי הארץ. החנויות מוכרות ציוד המיועד ללימודים, כגון כלי כתיבה, מחברות ואף מילונים אלקטרוניים של אוקספורד. צוות החנות ישמח לייעץ לכם ולענות לכל שאלה.

 

למילונים אלקטרוניים מבית אוקספורד - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים