הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 
מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > מילונית >

מילונית

העידן הטכנולוגי כבר מזמן השתלט על חיינו, ובהדרגה אנו רואים יותר ויותר שכלולים טכנולוגיים שמקלים על חיינו. בדיוק לשם כך משמשת מילונית - מילון אלקטרוני שנועד להחליף את המילון המודפס הישן והטוב ולספק לנו פתרון אלקטרוני נגיש, זמין ומהיר יותר שיחסוך חיפוש ודפדוף. אם אתם מעוניינים לרכוש את הכלי שילווה אתכם לאורך שנים, מכלול ברמן בקמפוס בע"מ מציעה מילוניות אלקטרוניות משוכללות בנוסף למגוון רחב של מוצרים איכותיים במחירים ידידותיים ומשתלמים.

מילונית


מילונית – תרגום ברגע

מילון אלקטרוני נועד לאפשר לנו שירותי תרגום מהירים ולחסוך לנו זמן חיפוש בדפדוף במילון. כלומר, אנו מקלידים מילה ובאורח קסום ופלאי צץ התרגום על גבי הצג האלקטרוני. מילונית היא קלה וניידת יותר ממילון מודפס ויכולה לשמש אותנו לצרכים הבאים:

  • מבחנים – אם אתם נמצאים רגע מלפני מבחן הבגרות המלחיץ באנגלית או מלפני המבחן בקורס האנגלית המחייב באוניברסיטה, אתם בוודאי כבר בקיאים בחשיבותה של המילונית. החיפוש במילון יבזבז לכם זמן יקר מפז וימנע מכם מלהתקדם הלאה במבחן. לכן, המילונית היא הפתרון המושלם.
  • טיולים לחוץ לארץ – עבור חלק מתושבי מדינת ישראל, עברית היא לרוב שפת האם. לא כולם שולטים באנגלית, השפה המדוברת ביותר בעולם, באופן חלק. לכן, אם אתם טסים לחופשה מחוץ למדינה, רצוי שתצטיידו במילונית. כך תוכלו במהירות לאתר מילים שאינכם זוכרים וחשובות לצורך שטף השיחה או לצורך קבלת שירותים שונים. כל שתצטרכו הוא להוציא את המילונית מהכיס.
  • העשרת אוצר המילים –  אם אתם מעוניינים לחזק אוצר מילים בסיסי או ללמוד אוצר מילים ייעודי לעבודתכם (למשל, אוצר מילים מעולם הרפואה או מעולם הרכבים) תוכלו לעשות זאת באמצעות המילונית.

 

איך בוחרים מילונית?

אם אתם מעוניינים לקנות מילון אלקטרוני חדש, חשוב שתשימו לב להיבטים הבאים. מילונית נועדה להחליף את המילון המודפס, לרוב עב כרך, שוקל הרבה ותופס מקום, ולכן היא אמורה להיות קלת משקל לצורך נשיאה בתיק. רוב המילונים הנמכרים בארץ מתרגמים עברית-אנגלית-עברית וחלקם גם מתרגמים שפות נוספות. בחרו את השפות שחשובות לכם לתרגום. בדקו את כמות הזיכרון שבמילון, זו מעידה על אוצר המילים של השפה. בנוסף, חלק מהמילונים משמיעים את הגיית המילים בקול רב, נתון שיסייע לכל המתקשים בקריאה ובהגייה נכונה של מילים.

 

לרכישת מילונית לחצו כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים