הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

מכונת כריכה

סביר להניח שהאדם הממוצע אינו מכיר את כל השימושים השונים של מכונת הכריכה. מכונה זו מהווה חלק מהציוד המשרדי המקובל, ומשמשת בעיקר משרדים, בתי דפוס ומוסדות חינוכיים שונים. בכל אחד מאלה ישנה מכונת כריכה אשר משמשת כאמור לכריכת קבוצה של דפים בסליל ספירלה פלסטיק או מתכת. אלה מוגשים כעבודות או תוכניות עסקיות בדרך כלל ומן הראוי שייראו מסודרים ואיכותיים.

כיצד זה עובד?

השימוש במכונת הכריכה אמור להיות די פשוט וכל עבר שעבר הדרכה פשוטה של כמה דקות כבר אמור לדעת כיצד להשתמש בה. ברמת המקרו מדובר בבחירת גודל הספירלה המתאים, התאמת כמות הדפים המתאים לגודל המכונה, מיקום הספירלה בצורה נכונה על גבי שיני המכשיר על מנת לפתוח אותה, משיכה או דחיפה של הידית ולבסוף הזנת העמודים המחוררים על פי סידרם וסגירת הספירלה.

 

השימושים השונים של מכונת כריכה:


מכונת כריכה לעסקים
(תכניות עסקים) – בתי עסק שונים, בעיקר בתחום הייעוץ העסקי, מציעים ללקוחותיהם כתיבת תכנית עסקית מקצועית. תכנית זו ראוי שתהיה מסודרת ומקצועית לא רק ברמת הכתיבה אלא גם בצורת ההגשה שלה ללקוח. התכנית העסקית מלווה את בעל העסק בשנותיו הראשונות ו/או משומשת לצורכי השגת הון לעסק. שימוש במכונת כריכה תשדרג משמעותית את נראות התכנית ורמת המקצועיות שלה.

 

בתי דפוס – בתי דפוס חייבים בהחזקת מכונת כריכה מקצועית ואיכותית. כך הם יוכלו להציע ללקוחותיהם מוצר נוסף אשר יגוון את השירותים שלהם ויעניק ערך רב יותר ללקוחות שלהם.

 

בתי ספר/מוסדות להשכלה גבוהה – במוסדות להשכלה גבוהה המכונות משמשות בעיקר סטודנטים המעוניינים לשלם מעט כסף ולבצע את הכריכה במקום. הם כורכים בעיקר עבודות להגשה שיראו מסודרות ומקצועיות יותר. בבתי ספר לעומת זאת סגל ההוראה הוא זה שעושה שימוש במכונה זו.

 

אצלנו באתר "מכלול" תוכלו למצוא מגוון מכונות כריכה מקצועיות לשימוש משרדי או עסקי. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים והזמנות.

 

להזמנת מכונת כריכה בספירל פלסטיק לחץ כאן

להזמנת מכונת כריכה בספירל מתכת לחץ כאן

להזמנת מכונת כריכה בחום לחץ כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים