הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

נייר צילום

כל סטודנט יודע כמה חשוב להחזיק בבית מדפסת אישית שתשמש אותו לצורך הדפסת עבודות וחומר קריאה בלתי נגמר. לצורך כך יש להצטייד בנייר צילום איכותי, שלא יתבלה במהירות ויאפשר לשמור על המסמכים שהודפסו בצורה הטובה ביותר. ניתן למצוא היום בשוק סוגים שונים של ניירות צילום, כאשר ההבדל בינהם נובע מעובי הדף, רמת האיכות שלו, סוג החברה המייצרת וכדומה. ישנם ניירות צילום שיתאימו יותר להדפסת טקסט, לעומת ניירות צילום אחרים שישמשו אתכם בצורה הטובה ביותר כאשר מדובר על הדפסת תמונות. ככל שהנייר מבריק וחלק יותר, כך איכות הצבע שיודפס עליו תהיה גבוהה יותר. המלל המודפס יצא חד וברור יותר, ככל שהנייר יהיה מאיכות גבוהה יותר. לכן חשוב קודם כל להבין, מה המטרה שלכם כאשר אתם קונים נייר צילום.

כל מה שחשוב לדעת לגבי נייר צילום

כאמור, ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של ניירות צילום הנבדלים אלו מאלו ברמת האיכות שלהם, רמת בהירות וחדות ההדפסה שהם מאפשרים, עובי ומרקם הדפים וכדומה. כל אחד שמגיע לחנות לקנות ניירות צילום חייב קודם כל לשאול את עצמו מה המטרה שלו כאשר הוא שולח דפים להדפסה. האם מדובר בעבודה חשובה שהוא מגיש במהלך הקורס או סתם חומר קריאה שמיועד עבור השימוש האישי שלו. במידה ומדובר בשימוש אישי, סוג הנייר פחות חשוב וניתן בהחלט להסתפק בנייר פחות יוקרתי. אך אם מדובר בעבודה או מסמך חשוב, כדאי להשקיע בנייר ברמת איכות גבוהה יותר.

מכלול הינה רשת בפריסה ארצית המציעה מגוון רחב של סניפים הממוקמים במוסדות האקדמאיים השונים ברחבי הארץ. החנויות מוכרות ציוד משרדי, נייר צילום וכדומה. ניתן להיעזר בצוות החנות לצורך ייעוץ בבחירת נייר הצילום המתאים לכם.

 

לנייר צילום לבן - לחץ כאן

לנייר צילום צבעוני - לחץ כאן

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים