הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

סוגי ציוד משרדי

ציוד משרדי הוא שם כולל לקשת רחבה של פריטים אשר משמשים אותנו מידי יום: בבית, בבית הספר, בעבודה, בלימודים, בחנות וכמובן במשרד. לכל אחד מאתנו יש ציוד משרדי כזה או אחר ולמעשה מדובר בפריטים אשר חובה כיום בכל בית או משרד. באתר מכלול תוכלו לשדרג את חוויית הקניות שלכם, וליהנות ממגוון רחב של ציוד משרדי שימושי ואיכותי במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

סוגי מוצרים הזמינים לרכישה באתר מכלול:

 

דיסק און קי – זיכרון נייד המשמש להעברת קבצים מפריט מדיה אחר לאחר. דיסק און קי משמש אנשים שונים למטרות שונות: סטודנטים לגיבוי והעברת קבצים ועבודות, אנשים היוצרים רשימות השמעה לרכב (במקום דיסקים של פעם), אנשים המגבים סרטים/תוכנות/משחקים/קבצים שונים כדי לשמור על מקום במחשב ועוד.

 

מטענים לסמאטרפונים – הטלפונים שלנו היום משמשים אותנו לכל דבר, החל משעון מעורר, בדיקת מזג האוויר, גלישה באינטרנט ואז שליחת מסרונים, תמונות וכמובן שיחות. כל אפליקציה, שימוש במצלמה, גלישה באינטרנט ובעצם כל פעולה שנעשה עם הטלפון זה יגזול לנו מקום בסוללה. מכאן שאנשים רבים סוחבים עמם היום מטען ספייר לכל מקום.

 

מדפסות – החשובות כיום גם במשרדים וגם בבית.

 

כלי כתיבה מכל הסוגים. החל מעטים, עפרונות, טושים, מרקרים ועוד.

 

אוזניות – מצוין כדי לשמוע מוסיקה כאשר אנשים מסביבך בלי הצורך להפריע להם או לכל שימוש אחר המצריך שמיעה של סאונד למי הרוצה להתרכז ולא להפריע לאחרים.

 

מחשב נייד – המשמש כיום לא רק אנשי עסקים אלא סטודנטים ואנשים רבים אחרים היכולים להשתמש במחשב כמעט בכל מקום.

 

מילון אוספורד – אנגלית/עברית מצוין ללימודים.

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון הציוד הרחב שיש לנו באתר שבו תוכלו ליהנות ממחירים מיוחדים ולרכוש כל מה שאתם זקוקים למשרד ולבית. 

 

לרכישת מסכי מחשב/מחשבים ניידים לחץ כאן

לרכישת מחשבונים מדעיים לחץ כאן

לרכישת דיסק און קי לחץ כאן

לרכישת מדפסות לחץ כאן

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים