הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

ספרי רפואה

כל סטודנט לרפואה מכיר את תחושת הייאוש הבלתי נסבלת של לחכות בתור בספרייה כדי להשיג את הספרים הדרושים לו לצורך הכנת שיעורי הבית או כתיבת עבודות לצורך הקורס. בדרך כלל אין מספיק עותקים של הספרים הדרושים, דבר שגורם לתור ארוך ולצורך לשבת עם העותק של הספרייה לתוך הלילה. על מנת להימנע מכל הלחץ המיותר הזה ולהצליח ללמוד בראש שקט, ניתן פשוט לרכוש ספרי רפואה וליהנות מהם 24 שעות ביממה, ללא תור וללא לחץ להחזיר אותם לספרייה בזמן. כמובן שישנם סוגים שונים של ספרים, לכן חשוב להקפיד לקנות רק את הספרים הדרושים לכם לצורכי הקורסים השונים. מומלץ לעבור על הסילבוסים השונים של הקורסים הבאים, להסתכל על רשימות הביבליוגרפיה ולבחור את הספרים הנחוצים לכם ביותר.

מספר נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי ספרי רפואה

כאמור, ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של ספרים העוסקים בנושאי הרפואה השונים. ניתן לראות לא פעם ספרים דומים בגרסאות שונות, או נושאים זהים שנכתבו על ידי מחברים שונים. לכן, על מנת לבחור את הספרים הנחוצים לכם, חשוב להגיע לחנות מוכנים עם שם הספר הנחות, שם המחבר ושנת ההוצאה. הוצאות מאוחרות יותר לרוב יהיו מעודכנות יותר ויכילו חומר רב ורלוונטי יותר ללימודים שלכם. ניתן ואף רצוי להיעזר בחברים שכבר סיימו את הקורס וידעו להמליץ לכם אילו ספרים נחוצים ועל אילו ניתן לוותר.

מכלול הינה רשת בפריסה ארצית של חנויות הממוקמות בקמפוסים השונים ברחבי הארץ. ניתן למצוא בסניפים השונים מגוון רחב של ציוד וסחורה מסוגים שונים. החנות מכילה כמעט את כל מה שדרוש לסטודנט ממוצע, החל מכלי כתיבה ועד לספרי רפואה. צוות החנות הינו שירותי ואדיב במיוחד, וישמח לסייע לכם בכל שאלה.

 

לספרי רפואה לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים