הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עטי סטבילו

כל תלמיד או סטודנט יודע כמה חשוב לשמור על הסדר במחברת, אחרת אחר כך לא מבינים מה קשור למה. בדרך כלל, כאשר יושבים בהרצאה ועסוקים בלרשום הערות ונקודות חשובות, הכתב יוצא מבולגן יותר ולא תמיד פשוט לשבת אחר כך ולפענח מה הייתה כוונת המשורר.

 

לכן ברגעים הקטנים של השקט שיש לכם, כדאי לעבור על ההרצאה, לתקן טעויות ולהדגיש את הנקודות החשובות. לצורך כך, הכי נוח להשתמש בעטי סטבילו המאפשרים כתיבה נוחה יותר ומגוון רחב של צבעים. עטים אלו מאפשרים לשמור על סדר יחסי בהערות שכתבתם, הצבעים השונים מאפשרים ליצור הפרדה בין הכותרות השונות והרעיונות השונים, ובכך מקלים עליכם את מלאכת הפענוח שלאחר מכן.

 

כל היתרונות בעטי סטבילו

כאמור, לא חשוב אם אתם תלמידים בבית הספר או סטודנטים באוניברסיטה, בכל מקרה אתם זקוקים לעטים נוחים ומהימנים לכתיבה שוטפת. בעוד עטים אחרים עלולים להכתים אתכם ואת המחברת שלכם בכתמי דיו מעיקים, עטי סטיבלו ישמרו אתכם נקיים ומסודרים.

 

מאוד נוח ופשוט לכתוב עם עטים אלו, המאפשרים אחיזה נוחה בעט וקו דקיק נוח שאינו נמרח ואינו מכתים. העטים מגיעים במגוון רחב של צבעים, כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו את הצבע או הצבעים שהכי מתאימים לו. כמו כן, חשוב לציין כי העט אינו מתייבש אם משאירים אותו לאורך זמן ללא המכסה ובכך בעצם מאפשר שימוש שוטף לאורך זמן.

 

מכלול היא רשת ארצית של חנויות הממוקמות בקמפוסים השונים ברחבי הארץ. ניתן למצוא בסניפים השונים מגוון רחב של ציוד משרדי, כולל עטי סטיבלו איכותיים במיוחד. המחירים האטרקטיביים של החנות בשילוב עם שירות אדיב ומקצועי, מאפשרים את חווית הקניה המוצלחת ביותר.

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים