הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עטי פיילוט

כיום ישנם הרבה אנשים שכמעט שכחו איך כותבים. היד קלה על המקלדת, כך שאין להם כמעט צורך לכתוב. אם פעם רשמו מספרי טלפון, היום כבר ממש אין צורך בכך. הכל נרשם במכשיר הנייד, ונשמר בזיכרון של המכשירים הסלולאריים... כך שגם לזכור כבר לא צריך.

אם בעבר נהגנו לרשום כל מתכון נחמד ששמענו עליו, היום קל יותר לרשום אותם בתוך המחשב, או לשלוף מתכונים נחמדים מהאינטרנט מבלי להחזיק בבית מחברות ופתקים עם מתכונים, וכמעט בכל תחום אנו רואים זאת. הצורך לכתוב כמעט נעלם מן העולם.

למה צריך עטים בבית?

 על עטים בבית אי אפשר לוותר. הרבה מאוד פעמים אנחנו זקוקים לעט טוב על מנת לרשום משהו חשוב או לחתום על מסמך כלשהו, כך שתמיד יש להקצות פינה בבית שם יחכו לכם בצורה מסודרת, כמה עטים עם פתקי ממו, אפשר עם עוד קצת ציוד נצרך כמו מהדקים וכד'. זה אולי יכול להיראות כמעט כמו שמורת טבע בדור האלקטרוני שלנו, אך ההכרח לא יגונה, אנחנו עדיין נזקקים לכלים הללו.

עטים לתלמיד

התלמידים עדיין משתמשים לשמחתנו במכשירי הכתיבה המכניים, וטוב שכך. אוי ואבוי לנו אם גם בבתי הספר כבר לא יזדקקו למחברות ולעפרונות או עטים...

איזה עטים כדאי לקנות?

עטי פיילוט מזמן הוכיחו את עצמם. חפשו תלמיד אחד שמוכן לוותר על העטים הללו. הם קיימים במגוון צבעים ופשוט כיף להשתמש בהם. הם נותנים לתלמיד חשק לכתוב, לסכם את השיעורים ולהכין שיעורי בית.

וגם לנו ההורים, עטי הפיילוט נעימים מאוד לכתיבה. לא ממהרים להתקלקל, וכותבים נפלא.

ברשת "מכלול" תוכלו למצוא עטי פיילוט במגוון רחב בכל הצבעים, אלה יעשו לכם הרבה חשק לכתוב! והמחיר? שקלים ספורים בלבד.

 

לעטי פיילוט לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים