הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

צידנית

ציוד לטיול אמור לכלול בדרך כלל צידנית. כמעט בכל מזג אוויר יש צורך בשמירה על מוצרי מזון בקירור, או לחילופין בחימום. לצורך כך כדאי תמיד שתהיה לכם בבית אחת כזו. צידנית איכותית וטובה שתשמור כמו שצריך על דברי המאכל השונים על מנת שכאשר תשבו לארוחה האוכל יוגש בטמפרטורה המתאימה.

הצידנית האיכותית –

ישנם צידניות שחוץ מהשם שלהם, אין להם כל קשר לצידנית אמתית. המאכלים מאבדים לגמרי את הטמפרטורה הרצויה שלהם. הקר מתחמם והחם מתקרר, וחוץ ממפח נפש, אין מהם כלום. לכן, כשאתם קונים את הצידנית, חשוב שתשימו לב שהיא יודעת לבצע את המלאכה הדרושה כראוי. שומרת היטב על טמפרטורת המזון שמפקידים אצלה עד לזמן הארוחה.

הצידנית הטובה והמומלצת בדרך כלל הינה בעלת נפח גדול של לפחות 40 ליטר. שומרת היטב על טמפרטורה יציבה, על הקור או על החום, היא אטומה לגמרי ומונעת נזילות, עם גלגלים טובים וחזקים שיהיו עמידים לאורך זמן ולא ישחקו מהר. חשוב מאוד שהיא תהיה בעלת ידית גרירה שנשלפת מהצידנית. חשוב מאוד שהחלק הפנימי שלה יהיה נשלף לצורך ניקוי מהיר ופשוט, כמו כן כדאי שיהיה בה מקום מיוחד לבקבוקי השתייה ולכוסות. וכן שתהיה לה אפשרות של פתיחה נוספת באמצעות סקוץ' .

כשקונים מוצר טוב מאיכות טובה, נאלצים לפעמים לשלם מעט יותר, אך התמורה אותה מקבלים שווה עשרת מונים מההפרש הקטן אותה התאמצתם לשלם. על דברים מהסוג הזה נוהגים לומר ש- "יש זול שהוא יקר"... כי מה הרווחתם אם קניתם בזול, אך אתם לא נהנים מהמוצר והוא אינו מספק כלל את הסחורה.

ברשת מכלול תוכלו למצוא בין השאר, גם ציוד לטיולים. מכשירי גריל למנגל, צידניות, מיטות שיזוף, כורסאות חוף, אוהלים ושאר הציוד הדרוש.

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים