הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
סל הקניות שלי
04-8322970
תפריט
 
מכלול >  מאמרים > תיק אנה ואלזה >

תיק אנה ואלזה

כל ילד שעומד לפני קניית התיק הראשון שלו לגן, יודע בדיוק את מי הוא מצפה לראות מככב על תיקו. אומנם לאחר שתגיעו עמו לחנות הוא עלול לשנות את דעתו עשרות פעמים, היות והמבחר הענק והדמויות השונות והצבעוניות מבלבלות אותו לגמרי.

 

עליכם לנסות לכוון אותו בעדינות, אך עדיין להותיר את הבחירה בידו. אחרי הכל מדובר בתיק "שלו", אך על האיכות ועל תוכן התיק אל תתפשרו. כדאי להשקיע עוד קצת זמן, וגם כסף על מנת ליהנות בסופו של דבר מתיק איכותי וטוב.

 

איך תבחרו את התיק הנכון לילד?

לא משנה באיזה תיק תבחרו, בין אם זה תיק כדורגל ובין אם זה תיק אנה ואלזה לילדה. התיק חייב להיות מותאם לילד על מנת שהוא יהיה נוח ויכיל את כל מה שהילד זקוק לו במשך שהותו בגן.

 

איכות התיק – חשוב לבחור בתיק איכותי שלא יקרע לאחר כמה ימים. בדקו האם הרוכסנים נוסעים טוב, האם הבד ממנו תפור התיק נראה איכותי, וכמובן בררו האם יש אחריות על התיק, זהו המדד לתיק איכותי, כי רק על תיק טוב תקבלו גם אחריות.

 

מבנה התיק – בדקו האם התיק יכיל באופן פרופורציונלי את הציוד אותו הילד צריך לקחת אתו לגן. אם הוא אמור לקחת רק סנדוויץ' ופרי או ירק, אין צורך בתיק ענק שייאלץ אותו לחפור כל יום לעומק, על מנת לאתר את הכריך השוכן לו אי שם בקרקעית.

 

התאמת התיק לילד – חשוב מאוד למדוד לילד את התיק, לראות שהוא יושב עליו טוב, שהכתפיות מתכווננות בדיוק לגודל שלו, ושבאופן כללי התיק מתאים לו.

 

תיק איכותי בכל צבע צורה או מותג, כמו תיק אנה ואלזה, תיק פרוזן ועוד תוכלו למצוא אצלנו באתר מכלול. צרו קשר ונשמח לסייע לכם.

 

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים