הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

תיק ברצלונה

ילדים רבים רוצים שעל תיק הגב שלהם יתנוסס דווקא כדורגל... משום מה זה תורם להרגשה הטובה שלהם, וזוקף את גוום... אז לא משנה מה יהיה על התיק מבחוץ, תיק ברצלונה או תיק ממותג אחר, מה שהכי חשוב לכם כהורים זה התיק האיכותי, החזק ולא פחות, הבריא לגב של הילד.

 

איך תבחרו תיק לילד?

סיכמנו שאת הצבע והמותג יבחר הילד. זה מה שחשוב לו, ולכן זה גם חשוב לנו... אנחנו רוצים שהוא יהיה מרוצה וילך בשמחה לגן או ללימודים. אך על האיכות אנחנו לא מתפשרים.

 

גודל התיק - נשים לב שהתיק גדול דיו על מנת להכיל את כל מה שצריך להכניס לילד למשך יום הלימודים או השהות בגן. אתם לא רוצים שהציוד ייהרס בגלל הצפיפות, אך אתם גם לא רוצים שהילד לא ימצא את הכריך שלו במרחבי התיק הענק... כך שההתאמה מבחינת הגודל חשובה מאוד.

 

איכות התיק – חשוב מאוד לקנות תיק איכותי שיחזיק מעמד לפחות למשך שנת הלימודים. ישנם תיקים שהאריג שלהם מקבל חורים לאחר מס' שבועות, יש כאלה שהרוכסנים נתקעים או נשברים לאחר זמן קצר, לכן כדאי לבדוק שהתיק איכותי וחזק ואף לדרוש אחריות עליו. בדרך כלל תיק איכותי מקבל גם את אחריות היצרן, שיודע שהתיק אמור להוכיח את עצמו...

 

התאמת התיק לילד – חשוב מאוד למדוד לילד את התיק ולראות שהוא מתאים לו מבחינת הגודל, הכתפיות מתכווננות בהתאם למידותיו של הילד, ובאופן כללי הוא מרגיש אתו בנוח.

 

תיק טוב לגן ולבית הספר מאיכות טובה תוכלו למצוא אצלנו ב"מכלול". מגוון תיקי מותגים, תיק כדורגל, תיק ברצלונה, תיקי אנה ואלזה ועוד - כולם מחכים לכם על המדפים. מהרו להיכנס ולבחור את התיק שישמש את הילד שלכם בנאמנות בשנת הלימודים הבעל"ט.

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים