הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

תיק כדורגל

הרבה ילדים מתעקשים שיקנו להם דווקא תיק כדורגל לבית הספר או לגן. אז יש הורים שזורמים עם הילד ומסכימים לתת לו את מבוקשו, ויש את אלה שכל משקעי הילדות שלהם אמורים להיפתר אצל הילד שלהם, ולכן הם ישכנעו אותו בכל האמצעים שעומדים לרשותם, לבחור דווקא בתיק אותו הם רצו בילדותם אך נחסך מהם.

 

אלה וגם אלה צריכים לדעת שבעניין המותג יש לסמוך על טעמו ורצונו של הילד; אך כשמדובר על איכות התיק, שם על ההורה לבחור ולהחליט, בלי להתפשר.

 

מה חשוב לבדוק כשבוחרים תיק לילד?

לא משנה מה תבחרו, בין אם זה תיק לילד או לילדה; תיק עם דמויות שונות או תיק כדורגל - את הגודל, המבנה והאיכות יש לשקול בכובד ראש.

 

איכות התיק – חשוב מאוד לבדוק שהתיק תפור מבד איכותי שלא ייקרע לכם תוך מספר ימים. חשוב גם שהוא יהיה עמיד בכביסה. בדקו את הרוכסנים שהם 'נוסעים' כראוי. כמו כן בקשו אחריות על התיק. רק תיק שיש עליו אחריות, הוא תיק טוב ואיכותי.

 

גודל התיק – תיק לגן לא אמור להיות גדול מידי, כמובן שזה צריך להתאים לציוד שיש להביא לגן, בדרך כלל מדובר רק בכריך ותוספת של ירק או פרי.

 

התאמת התיק לילד – התיק אמור להיות מותאם למידותיו של הילד, כדי לבדוק זאת יש למדוד לו את התיק ולכוון את הכתפיות על פי מידותיו ולראות שהתיק מונח היטב והוא נוח לילד.

 

תיק כדורגל או כל תיק מותג אחר תוכלו למצוא אצלנו ברשת "מכלול", מיטב הציוד לגן ולבית הספר עבור כל תלמיד וגם סטודנט. כל אחד יוכל לצאת מצויד היטב לקראת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה.

וחשוב לזכור - ציוד איכותי וטוב, עוזר לתלמיד להתחיל את השנה ברגל ימין. 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים