הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

תיק פרוזן

היום המרגש הגיע. התינוק שלכם מתחיל ללכת לגן, ובעצם כבר אינו תינוק... הוא צועד בעצמו עם תיק על גבו, מצויד בכל מה שיזדקק למשך היום, (את השאר תשלים כבר הגננת...) והוא הופך אט אט לעצמאי. מרגש!

 

איך תבחרו תיק לפעוט?

כשאתם נכנסים עם הילד לחנות התיקים, אתם נדהמים מהמגוון העצום והצבעים והדמויות השונות המככבות על התיקים. יש אינסוף אפשרויות של תיקים לגן - תיקי גן ברצלונה, התיקים הייחודיים והבלעדיים של אנה ואלזה, תיקי כדורגל, לשבור את הקרח תיק פרוזן- דיסני ועוד ועוד.

 

אז בואו נסכם שאנחנו נישאר הגדולים, וניתן לילד להיות הילד. הוא זה שיבחר את התיק מבחינת החיצוניות שלו, כי זה מה שבעצם מדבר אליו. אנחנו בודקים את התוכן! חשוב מאוד שהתיק יהיה מותאם לילד וכן לתפקיד אותו הוא אמור למלא בשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה.

 

מדידה והתאמה – חשוב למדוד את התיק על הילד ולראות שהתיק מותאם לגובה למבנה ולמשקל שלו. מאוד לא נעים לראות ילד קטן וצנום שנושא על גבו תיק הגדול פי שניים ממידותיו. אף אם התיק לא שוקל הרבה -  למראה המגוחך יש גם מה לומר.

 

גודל התיק – חשוב שהתיק יתאים בגודלו בהתאם לציוד אותו יהיה על הילד לקחת עמו לגן. אם הוא צריך רק סנדוויץ' ופרי, הוא לא זקוק לתיק ענק, שבכל יום יהיה עליו לחפור לעומק על מנת לשלות את הסנדוויץ' שנח אי שם בתחתית...

 

איכות התיק – חשוב שהתיק יהיה איכותי, מבית טוב, יצרן מוכר ואיכותי שייתן לכם אחריות לאורך זמן.

תיק פרוזן או כל תיק אחר בו יחשוק הילד, תוכלו למצוא אצלנו ב"מכלול", החנות שכוללת את כל הציוד ואף מעבר לכך - כל מה שאתם צריכים לשנת לימודים פורחת ומוצלחת.

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים