הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

מוצרי יצירה

ילדים הם עם יצירתי במיוחד, וכדי להוכיח זאת בואו נעשה ניסוי קטן: הושיבו קבוצה של ילדים, כל אחד בשולחן נפרד, זאת כדי למנוע העתקות, ותנו לכל אחד מהם את אותם חומרי יצירה. לאחר זמן מה תופתעו לגלות מהכיוונים השונים והיצירתיים שכל אחד מהילדים הוביל את היצירה שלו. מוצרי יצירה הם גן עדן של ממש עבור הילדים, ולא פחות עבור ההורים שרוצים לראות את הילדים עסוקים.

 

מוצרי יצירה לגני ילדים

כל גן המכבד את עצמו ואת הזאטוטים השוהים אצלו, יודע שלא די לאסוף אביזרים שונים שאין בהם חפץ על מנת ליצור בהם יצירות. אמנם כבודם של קליפות הפיסטוק ופקקי הבקבוקים במקומם מונח, הם אף מחנכים את הילדים ליצור כמעט יש מאין. אך עבור יצירות טובות ושוות לעיתים אין מנוס וחייבים להשקיע בחומרי יצירה טובים איכותיים שלא ישאירו אף ילד בצד. הם ימשכו את כולם אל השולחן וכולם ישמחו לטמון ידיהם בצלחת...

 

מוצרי יצירה לבית

בכל בית בו גדלים ילדים, חובה לשמור קופסת ציוד כזו של חומרי יצירה שונים על מנת למלא את זמנם של הילדים בתוכן איכותי. לא בריא עבור הילדים להעביר את הזמן מול המסכים, העיסוק ביצירות הן אלו שעושות להן טוב. זהו ריפוי בעיסוק באופן בריא ומשחרר.

 

מה כדאי שיהיה לכם בבית לקראת החופש הגדול ולקראת החורף

בימי החופשה כמו בימי החורף, נמצאים הילדים שעות נוספות בבית. על מנת שזה יהיה נחמד וכיף עבור כולם, כדאי להצטייד במלאי של חומרי יצירה, כמו- מדבקות, פלסטלינה, חמרן, חרוזים, דפים, צבעים שבלונות ועוד.

ברשת חנויות "מכלול" תוכלו למצוא בין השאר את מיטב הציוד עבור הילדים כדי ליהנות מחופש יצירתי ומעניין. זכרו- זה ממכר. אתם עלולים למצוא את עצמכם נסחפים, ויושבים ויוצרים יחד עם הילדים.

 

יש משהו יותר טוב מזה?

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים