הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עקב עומס רב של הזמנות, ייתכנו עיכובים באספקת הזמנות לבית הלקוח, מעבר ל-18 ימי עסקים. עמכם הסליחה.

מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > מחשבון פיננסי >

מחשבון פיננסי

בעבר התלמידים לא למדו כל כך הרבה, הלימודים הגבוהים לא שגשגו כמו היום. דור חכם ומשכיל צומח לנו פה, ואנו צריכים לספק להם את הציוד המתאים על מנת שהם יעשו חיל בלימודיהם.

מי זקוק לשימוש במחשבון הפיננסי?

בלימודי כלכלה ובלימודי סטטיסטיקה ומנהל עסקים, נזקקים בדרך כלל לשימוש במחשבון פיננסי. כדאי מאוד להשקיע במחשבון איכותי שישרת את הסטודנט בנאמנות לכל אורך שנות הלימודים.

הכירו את המחשבון פיננסי מבית קסיו

ישנם כמה סוגים של מחשבונים פיננסיים, נציג לכם שניים שמגיעים אלינו ישירות מבית היוצר של קסיו, החברה הידועה במוצריה המעולים!

  • מחשבון פיננסי קסיו FC – 100V – זהו מחשבון פיננסי ללימודי כלכלה וסטטיסטיקה ומנהל עסקים. יש לו מסך עם 14 תווים, ארבע שורות. ישנו כפתור REPLAY  לתיקון של התרגיל במתמטיקה וגם בסטטיסטיקה. ישנה אפשרות של חישוב בלאי ופחת, רווח שולי ושברים, אחוז סטייה שנתי רגרסיה וסטייה. המחשבון מכיל גם מנגנון של הרצת תרגילים אחורה, כדי לבדוק את דרך הפתרון של התרגיל, והתיקון שלה.
  • מחשבון פיננסי קסיו FC – 200V - מחשבון זה עם תכונות דומות כמו קודמו - אך בשונה ממנו, זהו מחשבון סולרי והוא כולל סוללה לגיבוי.

ברשת חנויות מכלול תוכלו למצוא את כל הציוד שאליו תזדקקו לצורך הלימודים שלכם. רשת "מכלול" זוהי רשת חנויות ענקית בפריסה ארצית, הסניפים שלה פרוסים במוסדות אקדמיים וביניהם גם הטכניון. החנויות הללו מציעות ומספקות מגוון רחב של מוצרים לסטודנטים ולאנשי הסגל במוסדות השונים. כמובן שהחנויות גם פתוחות לקהל הרחב. בין מוצרינו תוכלו למצוא ציוד משרדי והיקפי, אביזרים לטלפונים סלולאריים, מוצרי לימוד וקריאה, ועוד  - ועוד. כמובן שגם מחשבונים מדעיים ומחשבונים פיננסיים תוכלו להשיג אצלנו, והכל - בשרות ובאחריות ללא תחרות. וכמובן שגם המחיר משתלם במיוחד!

 

מחשבון פיננסי לדוגמה - לחץ כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים