הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
סל הקניות שלי
04-8322970
תפריט
 
מכלול >  מאמרים > צבעי עיפרון >

צבעי עפרון

אם תתנו לילד לבחור בין צבעים רגילים לצבעי עיפרון, הפור ייפול בדרך כלל על צבעי עפרון. כי הצבעים הראשונים אותם הילד מקבל, הם בדרך כלל צבעי הפסטל הגליליים, העבים או הדקים, אז ברור שכשהוא צריך לבחור, הוא מחפש משהו שונה וחדש. מלבד זאת לצבעי העיפרון יש מראה יוקרתי ומושך יותר.

איך תדעו לבחור בצבעי עיפרון מתאימים לילד?

כדי שהילד ייהנה לאורך זמן מצבעי העיפרון שלו, חשוב מאוד שתקפידו לרכוש לו עפרונות מאיכות טובה. צבעים שאינם איכותיים הם כמעט חד פעמיים. החוד נשבר מהר מאוד, ואף החידוד לא ממש מועיל להם, היות והחוד לכל אורכו הינו חלש ושברירי. כך שהניסיונות לארגן שפיצים טובים לעפרונות - מתסכלים מאוד, והילד פשוט מפסיק להשתמש בהם. מלבד זאת ישנו חיסרון נוסף לצבעי עפרון שהם אינם מאיכות טובה - שאז החוזק והעוצמה של הצבע מאוד חלשים, וכמעט בלתי נראים על הציור, זה גם מוציא לילד את הטעם מלהשתמש בהם.

אז כשאתם רוצים לבחור צבעי עפרון – אל תקלו ראש. לכו על הטוב ביותר, מדובר בעוד כמה שקלים בסך הכל, כשההבדל הוא בין מוצר שימושי למוצר מתסכל.

 רשת "מכלול" היא רשת גדולה של חנויות בפריסה ארצית, הסניפים ממוקמים במוסדות אקדמיים וביניהם גם הטכניון. החנויות הללו מספקות את כל המוצרים בהתאם לצורך הסטודנטים ושל אנשי הסגל העובדים במוסדות הללו. כמובן שכל החנויות פתוחות גם לציבור הרחב. בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא ציוד משרדי והיקפי, כמו כן מוצרי  מיכון, גם אביזרים לטלפונים סלולאריים ואביזרי אופנה מוצרי לימוד ומוצרי קריאה, ועוד  - ועוד. כמובן שגם צבעי עפרון במבחר גדול מאוד, תוכלו להשיג אצלנו, בשרות ללא תחרות. וכמובן במחיר הוגן ומשתלם במיוחד!

 

לצבעי עיפרון לדוגמה - לחץ כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים