הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

צבעי פסטל

צבעי הפסטל מוכרים לנו בעיקר מרשימת הציוד שיש לרכוש בתחילת כל שנה. במוזיאונים השונים אנחנו יכולים לראות שלצד רבות מהתמונות רשום – צבעי פסטל, זאת משום שמיטב האומנים השתמשו בצבעי פסטל לאורך כל ההיסטוריה, וכל מי שעוסק באומנות מכיר את המושג – צבעי פסטל.

החנויות מציעות לנו מגוון סוגים של צבעי הפסטל, בגדלים שונים ובאריזות שונות. איך נדע לבחור בסוג המתאים ביותר, שיהיה איכותי ונוח לשימוש.

מה זה פסטל?

השם של פסטלי הצבע, מקורם מהמילה האיטלקית – פסטלו, שמשמעות המילה היא גליל לחם קטן. כלומר שהשם פסטל בא להצביע על צורת הצבע שהוא גליל כמו לחם. בלועזית, המילה פסטל הינו מקלון שנוקשה למחצה ומורכב מפיגמנט וחומר מעבה או תוספים אחרים.

מהמאה ה-15, ידוע לנו על השימוש בצבעי הפסטל. אנו יכולים לראות היום ציורים עתיקים בני מאות שנים שצוירו בצבעי פסטל. הפסטל מוזכר בפעם הראשונה ע"י לאונרדו דה וינצ'י - הצייר האיטלקי בשנת 1495, ומאז השימוש בצבעי הפסטל, הפך להיות לאופנתי בציורי האמנים השונים. במאה ה-18 נהגו להשתמש בצבעי פסטל בייחוד עבור ציורי דיוקן. ישנם ציירים מפורסמים הידועים בשימושם  בפסטל, כמו הצייר המפורסם אדגר דגה, דה לה טורוז'ן אטיין ליואטר ואנטואן ואטו.

דרגות האיכות של צבעי הפסטל

כיום תוכלו למצוא מבחר גדול של צבעי הפסטל, המיועדים לילדים ולפעוטות. אז לפני שמסמנים את ה'וי' על משימת הקנייה של הצבעים ברשימת הקניות לשנת הלימודים החדשה, כדאי לבדוק האם הצבעים הינם איכותיים, ניתנים לחידוד, לא נשברים בקלות, לא רעילים ונוחים לאחיזה ולשימוש.

אצלנו ב'מכלול' תוכלו להתרשם ממבחר, איכות, שירות וכמובן גם עלות ללא תחרות. מחירים אטרקטיביים במיוחד ושווים לכל כיס. הקניות אצלנו עוזרות לתלמידים להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין!

 

לצבעי פסטל לדוגמה - לחץ כאן

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים