הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

בימים אלו המענה הטלפוני סגור, פניות יתקבלו באמצעות האתר בלבד

תיק אדידס לילד

אדידס היא חברה גרמנית גדולה למוצרי ספורט. החברה היא בעצם חלק מקבוצת אדידס שכוללת את חברת הספורט 'ריבוק' וחברת הגולף 'טיילורמייד', יצרניתה של כדורי הגולף 'מקסלפיי' וחברת 'אדידס גולף'. יצרנית אופנת הספורט של 'אדידס' ממוקמת במקום השני בין חברות הספורט הכי גדולות בעולם. היא קרויה על שם המייסד שלה: אדי –דסלר.

 

הלוגו של החברה

בשנת 1949 הציג דסלר את הלוגו של החברה עם 3 הפסים. המטרה של דסלר הייתה ליצור זיהוי מהיר לכל מי שנחשף למוצרי המותג. אדידס הייתה החברה הראשונה שהוסיפה את הלוגו שלה על נעלי הספורט אותם ייצרה, אחר כך החלה להוסיף את הלוגו גם על מוצרי ההלבשה שלה.

 

לרכישת תיקים של אדידס לחץ כאן

 

לאחר כ-20 שנה הוצג הלוגו החדש של החברה – צורה של עלה תלתן שמורכב מצורה גאומטרית ומכילה שלוש הצטלבויות, וזאת על מנת לבטא את הרבגוניות של החברה. לאחר כ-25 שנה השתנה שוב הלוגו, והוא מה שאנחנו מכירים היום, שילוב של שלושת הפסים ונראה כמו הר. זה מעין סמל לאתגרים העומדים בפני הספורטאים. ישנם עדיין פריטים של החברה שעליהם נמצא הלוגו של ה'תלתן'.

 

מה מייצרת חברת אדידס?

אדידס מייצרת מגוון גדול של מוצרי ספורט, וביניהם כדורים, נעליים, תלבושות, תיקי ילדים ונוער ואף מוצרי טואלטיקה כמו דאודורנט ועוד.

אדידס בישראל

בישראל משווקת אדידס על ידי חברת אדידס ישראל- חברת בת של אדידס העולמית. לרשת קיימים מעל 35 חנויות בישראל, כאשר מתוכן חמש הן חנויות אאוטלט.

 

תיקי אדידס לבית הספר ולגן

תיקי אדידס הפכו לפופולריים מאוד בתקופה האחרונה. ילדים ובני נוער רבים אוהבים ומעדיפים תיק אדידס על פני כל תיק אחר. התיקים הללו קיימים בכמה צבעים וכתיקי גב וגם כתיקי צד.

 

רשת מכלול, הפועלת בפריסה ארצית, מציעה מגוון רחב של תיקי אדידס לגן ולבית הספר. נשמח לעמוד לרשותכם.

עוד תיקי אדידס ניתן לרכוש 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים