הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חווית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

תיק גב למחשב נייד

כל מי שמסתובב לאורך היום עם המחשב הנייד ביד, מכיר את הצורך בתיק גב איכותי שמצד אחד ישמור על ביטחונו האישי של המחשב, ומצד שני יאפשר לשאת אותו בצורה נוחה וללא כאבים. ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של תיקי גב למחשב נייד, כאשר השוני בין התיקים נובע מרמת איכותם, רמת המיגון שהם מספקים למחשב הנייד, רמת הנוחות שלהם וכמובן צורת העיצוב שלהם.

 

כל אחד שמגיע לקנות תיק גב למחשב נייד חייב קודם כל לברר עם עצמו מה בעצם הכי חשוב לו שיהיה בתיק החדש שלו. יש כאלו שיעדיפו עיצוב יפה ואופנתי ואילו אחרים יתמקדו רק באיכות התיק וברמת המיגון שהוא מספק למחשב הנייד. לכן, קודם כל כדאי לבדוק עם עצמכם מה באמת חשוב לכם, ורק לאחר מכן לצאת למסע החיפושים.

 

כיצד לבחור תיק גב למחשב נייד?

כאמור, קודם כל יש צורך להחליט מה הם הקריטריונים החשובים ביותר עבורכם לתיק הגב שלכם. אם מדובר בתיק שאתם מסתובבים עמו כל היום ונמצאים לא מעט מהזמן בתנועה, כדאי לבחור בתיק שקודם כל יהיה נוח עבורכם.

 

מדדו את התיק בחנות, ודאו כי הרצועות נעימות לכם למגע ואינן שורטות את הכתפיים, וכן בדקו אם הגב קשיח מספיק כדי לתת תמיכה אידיאלית. השלב הבא יהיה לבדוק את רמת המיגון שהתיק מציע עבור המחשב הנייד שלכם. ודאו כי יש כיס מיוחד ומרופד המיועד ללפטופ. כמובן שהשלב השלישי יהיה לבחור את הצבע והעיצוב שהכי מתאימים לטעם האישי שלכם.

 

רשת מכלול פועלת בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של תיקי גב ללפטופים, מסוגים שונים ומחברות שונות.

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים