הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
תפריט
 

עקב עומס רב של הזמנות, ייתכנו עיכובים באספקת הזמנות לבית הלקוח, מעבר ל-18 ימי עסקים. עמכם הסליחה.

מכלול >תפריט ראשי >  מאמרים > דיסק און קיי >

דיסק און קי

דיסק און קי הוא מכשיר קטן אותו אפשר לחבר למחשב, לטלוויזיה ולמקומות נוספים אחרים, אשר משמש אותנו להעברת קבצים ומדיה. אין כמעט אדם אחד היום שאין לו דיסק און קי ולעתים רבות אנשים מחזיקים כמה כאלה לצרכים שונים או גיבוי.

 

שימושים שונים לדיסק און קי:

  • גיבוי תכנים – קבצי אופיס לרוב אינם שוקלים הרבה ולכן דיסק או קי של כמה ג'יגה מקום יכול לאחסן מאות ואף אלפי קבצים שונים. אנשים רבים משתמשים במכשיר זה כדי לגבות קבצים שלהם על המחשב, משחקים, תמונות ועוד.
  • סרטים – הסרטים כידוע תופסים מקום רב על כונן המחשב. הפתרון של אנשים הוא גיבוי הסרטים בדיסק או קי ופשוט לחבר אותו למחשב כאשר רוצים לצפות בסרט. כך יש יותר מקום במחשב, המחשב עובד יותר מהר וככל שהדיסק און קי מכיל יותר מקום כך ניתן לאכסן בו יותר סרטים. חלק מהאנשים אפילו מחברים את המכשיר לטלוויזיה וצופים בסרטים בטלוויזיה.
  • נגן מוסיקה – אחד השימושים הפופולריים ביותר הוא הכנה של רשימת השמעה מרובת שירים בדיסק און קי וחיבורו למערכת ברכב. מרבית המערכות ברכב כיום מכילות חיבור USB אליו נכנס הדיסק או קי ובמקום דיסק של 15-20 שירים ניתן לאחסן בו אפילו מאות שירים במכשיר אחד.
  • לצרכי לימודים – סטודנטים רבים עושים שימוש במכשיר לצורך גיבוי והעברת קבצים ועבודות. כך למשל מוציאים חומר מהמחשב לקובץ WORD בספרייה במכללה, שומרים על המכשיר ופותחים את המידע בבית לעבודה עליו. מסיימים את העבודה בבית ויכולים לשמור ולהעביר אותה על המכשיר לספרייה במכללה ולהדפיס אותה שם.

לצד כל השימושים הללו ישנם עוד שימושים רבים אחרים שבהם אנשים עושים שימוש ובגינם רוכשים דיסק או קי. אנו ב"מכלול ברמן בקמפוס בע"מ" נשמח לספק לכם מכשירי דיסק און קי בגדלים שונים ובמחיר אטרקטיבי.

 

לרכישת דיסק און קי - לחץ כאן

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים