הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
סל הקניות שלי
04-8322970
תפריט
 
מכלול >  מאמרים > מכשירי כתיבה >

מכשירי כתיבה

מכשירי כתיבה הוא שם כולל למגוון רחב של מכשירים אשר משמשים לכתיבה כמובן אבל גם לעזרים שונים. מכשירים אלו משמשים אותנו בכל מקום כיום, החל משימושים שונים בבית, במשרד, בבית הספר, בעבודה ובכל מקום אחר.

 

מכשירי כתיבה הם חלק מהציוד המשרדי המקובל בביתו של כל תלמיד או סטודנט. למעשה, חלק מהם הם עזרים אשר בהם נעשה שימוש מדי יום, כמה פעמים ביום והיינו מתקשים מאוד להסתדר בלעדיהם. חשוב להצטייד בעזרים אלו ולכלול גם עזרים עודפים לעת הצורך.

 

סוגים שונים של מכשירי כתיבה:


עטים
– משמשים אותנו לצרכי מילוי פרטים, חתימה, רישום הערות ועוד. כיום במרבית בתי הספר והאוניברסיטאות עושים שימוש בעטים ולא בעפרונות.

למבחר עטי פיילוט לחץ כאן

למבחר עטי פרקר לחץ כאן


עפרונות
– עדיין לא נעלמו מהעולם וגם להם עדיין יש שימושים שונים. היתרון הוא שניתן למחוק את הכתוב באמצעות מחק פשוט מבלי הצורך בטיפקס העשוי להשאיר כתם על הדף המפחית מהאסתטיות שלו.


טושים
– טושים צבעוניים משמשים בעיקר לילדים לצביעת חוברות ודמויות שונות או ציור ציורים מסוגים שונים. המרקרים שנחשבים לטושים זוהרים, משמשים לעומת זאת אנשי עסקים, אנשים פרטיים ועוד.

 

לטוש מדגיש - מרקר לחץ כאן

לטוש מחיק - לחץ כאן


מחקים
– אביזר נלווה פשוט וזול שבאמצעותו ניתן למחוק כיתוב בעפרונות.


טיפקס
– עוד אביזר נלווה שחשוב מאוד אם אתם כותבים הרבה באמצעות עט.


דבקים
– אם אתם עושים עבודות יצירה שונות מנייר או עץ דק (בסדנאות עץ או נגריות) תוכלו להיעזר בדבקים מסוגים שונים.


סיכות/מהדקים
– חשובות מאוד לתיוק וארגון מסמכים.

 

כמובן שלצד כל אלה קיימים עוד סוגים רבים ושונים של מכשירי כתיבה שימושיים. אנו ברשת החנויות מכלול, אשר פרוסה בכל רחבי הארץ, מספקים מכשירי כתיבה לסטודנטים, בתי עסק ואנשים פרטיים. כיום תוכלו לבצע הזמנות דרך האתר ולבחון את הקטלוג העשיר והמגוון שלנו וליהנות ממחירים מיוחדים. 

 

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים