הדף נטען, נא להמתין
מצאו את הסניף הקרוב אליכם
מכלול חויית קניות בקמפוס
 
לחצו לפתיחת התפריט
סל הקניות שלי
04-8322970
תפריט
 
מכלול >  מאמרים > תיקים לבית ספר >

תיקים לבית ספר, לכיתה א' ועוד

תיק לבית ספר הוא הפריט החשוב ביותר והראשון שנקנה לפני תחילת שנת הלימודים. תלמידים רבים מחליפים תיק לבית ספר בכל שנה. חשוב שהתיק יתאים לצרכיו של הילד ויספק לו את הנוחות המרבית הן מבחינה בריאותית והן מבחינה רגשית.

 

לבחירתכם מגוון רחב של תיקים לבית ספר, תיקים לכיתה א' ועוד (קליק לצפייה בקטלוג):

 

תיקים לבית ספר, לכיתה א ועוד


בחירת תיק בית ספר לפי אופי הילד

ילדים רבים מבריזים מבית הספר משום שאינם מרגישים בנוח מסיבה כלשהי. לעיתים מדובר בבגדים, לעתים בסיבות חברתיות ולעתים אפילו מכיוון שלא נוח להם להסתובב עם התיק שלהם או שהם אפילו מתביישים בו. חשוב להתאים את סוג התיק לילד על מנת שירגיש בנוח ללכת לבית הספר.

 

בגילאים מסוימים תיק מלהיב עשוי אפילו לתת זריקת מוטיבציה לילד לרצות ללכת לבית הספר. לפני שאתם רוכשים עבורו תיק ללימודים, שוחחו אתו לגבי האפשרויות השונות שהוא יכול לרכוש. אם האופציה שהוא ירצה יקרה מדי, נסו להסביר לו את זה בצורה בוגרת ולהציע לו חלופה הוגנת (למשל קלמר, כלי כתיבה או יומן ממותג במקום תיק ממותג).


החשיבות הבריאותית של תיקי בית ספר

הילדים נושאים על גבם משקל כבד של ספרים ומחברות שעות רבות במהלך היום, במיוחד כאשר מדובר בילדי כיתה אלף שרק מתחילים את דרכם בעולם החינוך. מן הראוי שיהיה להם תיק שיכול לשאת את כל המשקל הזה ובנוי בצורה כזו שאולי תקל על גבם של הילדים מבחינת המשקל. כמו כן ספוג מרופד היטב עשוי להקל על הגב התחתון והכתפיים של הילדים במהלך נשיאת התיק יום יום.


כמה עולה תיק לבית ספר?

תיק לבית הספר יכול לעלות כמה עשרות שקלים ויכול להגיע בקלות לכמה מאות שקלים. המחיר תלוי כמובן בסוג התיק, בחברה המייצרת אותו, החברה המשווקת אותו, אם מדובר בתיק ממותג או לא ועוד פרמטרים נוספים. 

 

לרכישת תיקים, תיקי בית ספר וקלמרים לחץ כאן.

 

 

 

 

מכלול - חווית קניות בקמפוס
אודות נגישות
קנייה מאובטחת
בניית אתרים

בניית אתרים